comScore

Galatasaray Galatasaray

Gazete manşetleri - Gazete Oku (28 Aralık 2016)

28 Aralık 2016, Çarşamba 09:03
Gazete manşetleri - Gazete Oku (28 Aralık 2016)

28 Aralık Çarşamba gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 28 Aralık 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Fotomaç Gazetesi'nde Fenerbahçe'de Ben Arfa için temaslar sürerken, Advocaat müthiş bir talepte bulundu ifadeleri kullanılarak "Depay'ı da İstiyorum" manşeti atıldı. Akşam'ın spor sayfasında Fenerbahçe'de Jeremain Lens'in sergilediği başarılı performans sonrası yönetimin tecrübeli teknik adama "Sola da Bir Lens Bul Dick" dediği ifade edildi. Fanatik Gazetesi'nde ise Aziz Yıldırım'ın Dick Advocaat'a yönelik "Kimi İstersen Alacağım" sözleri manşet yapılmış. AMK Gazetesi'nin manşetinde ise Galatasaray'ın savuna transferi için gündemindeki ismin Sakho olduğu belirtildi.
Habertürk Gazetesi'nde Dick Advocaat hırsı ve enerjisiyle herkesi kendisine hayran bıraktı ifadeleri kullanılarak "Bu Adam Nasın 70 Yaşında" manşeti atıldı. Hürriyet Gazetesi'nde Galatasaray'ın savunmasıyla ilgili "Bu Savunmayla Mourinho Bile Bir Şey Yapamaz" manşeti kullanıldı. Milliyet'in spor sayfasında Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Emmanuel Emenike ile ilgili "Tek Yol Çin!" başlığı atıldı. Posta Gazetesi'nde ise "Fener'in Pırlantası Lens" başlığıyla Hollandalı oyuncunun performansı ön plana çıkarıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"