comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Ocak 2016)

14 Ocak 2017, Cumartesi 10:07
Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Ocak 2016)

14 Ocak Cumartesi gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 14 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Hürriyet Gazetesi'nde Trabzonspor'un Bursaspor deplasmanında aldığı galibiyetle ilgili "2017 model Trabzonspor" başlığı kullanılırken, Akşam Gazetesi'nde "Fırtına 'Yazıcı'yla Şahan'e" manşetini attı ve Yusuf Yazıcı ile Olcay Şahan'ı ön plana çıkardı. AMK Gazetesi'nde Galatasaray'ın golcü transferiyle ilgili "Pato tamam gibi" manşeti kullanıldı. Fotomaç Gazetesi'nde Mehmet Ekici'nin "Fenerbahçe'yi istiyorum" sözleri ön plana çıkarıldı.
Fanatik Gazetesi'nde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer çalışmalarıyla ilgili haberler manşeti süslerken, Karar Gazetesi'nde Arda Turan'ın Çin'e transfer olacağı iddiaları hakkında "Dünyanın en pahalı Türk'ü Çin yolcusu" manşeti atıldı. Habertürk Gazetesi'nde Trabzonspor'un galibiyeti için "Koca Yusuf" başlığı atılırken, Milliyet'te "Geleceğie dönüş" manşeti kullanıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"