comScore

Galatasaray Galatasaray

Gazete manşetleri - Gazete Oku (12 Ocak 2016)

12 Ocak 2017, Perşembe 11:17
Gazete manşetleri - Gazete Oku (12 Ocak 2016)

12 Ocak Perşembe gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 12 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Akşam Gazetesi'nde MHK'nin hakem seminerinde konuşan Roberto Rosetti'nin "20 saniyede karar değişecek" sözleri manşete taşınmış. Hürriyet Gazetesi'nde de konuyla ilgili "Gelecek sezon düdüğü video çalacak" başlığı atıldı. Fotomaç Gazetesi'nde Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın "İlacımız Ekici" sözleri ön planda. Fanatik Gazetesi'nde Beşiktaş'a golcünün kralı ifadeleriyle "Jackson Martinez" manşeti atıldı.
Habertürk Gazetesi'nde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın istediği Mehmet Ekici için "Ekici Nereue?" başlığı kullanıldı. AMK Gazetesi'nde Galatasaray'ın golcü transferiyle ilgili çalışmaları ön planda. Milliyet'te MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun "Birileri istedi diye istifa etmem" sözleri manşete çıkarılmış. Vatan Gazetesi'nde ise Galatasaray'ın Vitor Hugo transferinde bonservis konusunda anlaşamadığı vurgulandı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"