comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gazete manşetleri - Gazete Oku (10 Ocak 2016)

10 Ocak 2017, Salı 10:50
Gazete manşetleri - Gazete Oku (10 Ocak 2016)

10 Ocak Salı gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 10 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Habertürk Gazetesi'nde Beşiktaş'a yeniden dönmesi gündeme gelen Ersan Adem Gülüm ile ilgili "Gülümseten Sürpriz" manşeti atıldı. Akşam Gazetesi'nde Fernandao'nun "Merak etmeyin golcünüz döndü" şeklindeki ifadeleri ön plana çıkarılmış. Fanatik Gazetesi'nde Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues için "Aslan Rodrigues" ifadesi kullanılırken, Beşiktaş'ın Budkivsky ve Huntelaar ile ilgilendiği ileri sürüldü. Karar Gazetesi'nde "Podolski'den yönetime gol" manşetiyle Alman yıldızın transfer kararı ön plana çıkarıldı.
Milliyet Gazetesi'nde Beşiktaş'ın golcü transferiyle ilgili "Budkivsky liste başı" ifadeleri kullanıldı. Posta Gazetesi'nde Garry Rodrigues transferi için "Cim Bom'u uçuracak" başlığı kullanıldı. AMK Gazetesi'nde Galatasaray'ın aradığı golcünün Porto forması giyen Adrian olduğu öne sürüldü. Hürriyet'in manşetinde ise Beşiktaş'ın kalecisi Fabricio'nun "Kiev'e fark atacaktık ama dağıldık" sözleri ön planda.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"