comScore

Galatasaray Galatasaray

Garry Rodrigues'in ayrılmasına takım arkadaşı üzüldü

08 Ocak 2017, Pazar 14:36
Garry Rodrigues'in ayrılmasına takım arkadaşı üzüldü

Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues'in ayrılmasına takım arkadaşı Biseswar üzüldü. Garry Rodrigues İstanbul'a geliş tarihi de belli oldu. Galatasaray'da son dakika transfer haberleri detaylarıyla FutbolArena'da. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues hakkında, PAOK'tan takım arkadaşı ve aynı zamanda eski Kayserisporlu Biseswar konuştu. 

Yunan basınına açıklamalarda bulunan Biseswar, "Garry Rodrigues iyi bir arkadaşım. Bunu herkes biliyor. Ben onun kalmasını isterdim. Hem kendim, hem de takımımın için. Ancak kararına saygı göstermemiz gerekiyor. Eğer gerekirse onun kanadında ben de oynayabilirim." diye konuştu. 
Öte yandan bu akşam saat 21:50'de İstanbul'a inmesi beklenen Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues'in Salı günü Florya Metin Oktay Tesislerinde Galatasaray'da ilk antrenmanına çıkacağı öğrenildi.

Galatasaray bu transfer için PAOK'a 3.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Garry Rodrigues ise sarı kırmızılı takımdan yıllık 1 milyon 350 bin euro kazanacak. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)