comScore

Galatasaray Galatasaray

Garry Rodrigues'e Galatasaray tavsiyesi: 'Daha iyisini nereden bulacaksın?'

07 Ocak 2017, Cumartesi 20:20
Garry Rodrigues'e Galatasaray tavsiyesi: 'Daha iyisini nereden bulacaksın?'

Galatasaray'a transferi an meselesi olan Garry Rodrigues'e, PAOK'un eski futbolcularından Salpingidis'ten tavsiye geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna katmasının an meselesi olduğu ve her konuda anlaştığı Garry Rodrigues'in ne zaman açıklanacağı merak konusu olurken, Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu bu transferin artık bitme aşamasında olduğunu belirtti. 
 

Garry Rodrigues transferinde Galatasaray tavsiyesi


Galatasaray'ın PAOK'tan kadrosuna katmak üzere olduğu ve teknik direktör Jan Olde Riekerink'in bizzat istediği futbolcu Garry Rodrigues'in, sarı kırmızılılara gitme konusunda PAOK taraftarları özellikle yönetime tepki gösterirken, Yunanistan'daki bazı spor yazarları ise Rodrigues'in Galatasaray'a giderek hata yapacağını vurguladı. Ancak 26 yaşındaki futbolcuya destek olan isimler de oldu. 

PAOK'ta geçmiş yıllarda aralıklı olarak 10 sezon forma giyen Dimitrios Salpingidis, Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 
"DAHA İYİSİNİ NEREDEN BULACAKSIN?"

Dimitrios Salpingidis'ten Garry Rodrigues'e önemli tavsiyeler geldi. 35 yaşındaki Salpingidis, "PAOK taraftarlarının duygularını anlıyorum. Önemli bir oyuncularını kaybedecekler. Ancak kamuoyundaki algı yönetimini anlamakta güçlük çekiyorum. Yunan futbolunun düşüşte olduğunu kabul edelim. Hem milli takım, hem de kulüp bazında. Türk futbolu ise en kötü döneminde bile yıldızları bünyesinde barındırıyor. Bugün baktığınızda hala Sneijder, Van Persie gibi isimler orada. Advocaat gibi önemli bir hoca Türkiye'ye gidebiliyor. Türk futbolunun bir marka ismi var. Garry Rodrigues eğer Galatasaray'a giderse bence kariyeri için önemli bir sıçrama yapmış olacak. Daha iyisini şu aşamada nereden bulacak ki?" diye konuştu. 

Galatasaray'ın her konuda anlaştığı Garry Rodrigues transferinde PAOK kulübüyle de el sıkıştığı ve önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)