comScore

Galatasaray Galatasaray

Garry Rodrigues için 'Sakın Galatasaray'a gitme' uyarısı

02 Ocak 2017, Pazartesi 21:20
Garry Rodrigues için 'Sakın Galatasaray'a gitme' uyarısı

Galatasaray'ın transfer etmek istediğİ Garry Rodrigues için Yunanlı gazeteciden şoke eden bir yazı geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği futbolcu Garry Rodrigues için Yunanlı bir gazeteciden sarı kırmızılılar hakkında şoke edici sözler geldi. 
 

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues'e flaş uyarılar


Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in raporu doğrultusunda PAOK'ta forma giyen Garry Rodrigues transferi için görüşmelerini sürdüren Galatasaray hakkında Yunanlı gazeteci Alexander Samoglou'dan şoke edici bir yazı geldi. 

"SAKIN GALATASARAY'A GİTME!"
Yunanlı gazeteci Alexander Samoglou, Garry Rodrigues'in kariyeriyle alakalı yazdığı bir yazıda, "Sakın Galatasaray'a gitme. Süper Lig üçüncü dünya ülkeleri seviyesinde. Ayrıca oradaki futbol anlayışı çok farklı. Galatasaray'da 3-4 maç üst üste kaybedince fatura hemen sana kesilir, kadro dışı kalabilirsin. Eğer PAOK'ta kalırsan yıldız olursun. Garry Rodrigues'in kariyeri hakkında bunları düşünmesi lazım. PAOK'ta kalırsa yıldız olur ve çok daha büyük bir lige transfer olabilir. Garry'nin potansiyeli fazlasıyla yüksek. Eğer parayı seçecekse Türkiye'den başka bir ligi de tercih edebilir ama futbolu seçecekse PAOK'ta kalmalı ve yıldız olarak daha büyük bir lige gitmeli. Çünkü burada takımın liderlerinden biri." ifadelerini kullandı. 

PAOK'UN SAHİBİNİN OĞLUNDAN AÇIKLAMA

PAOK kulübünün sahibi Ivan Savvides'in oğlu George Savvides ise yaptığı açıklamada PAOK'un hafta arasında Levadiakos ile oynayacağı karşılaşmanın kadrosuna alınmayan Garry Rodrigues için, "Biz aynı seviyede bir oyuncu bulamazsak eğer onu bırakmayacağız. Kendisi kalmak istemiyor. Galatasaray'a gitmek istiyor. Şu anda tatildeyim. 2 gün sonra Yunanistan'a gideceğiz." diye konuştu. George Savvides de aynı zamanda PAOK'un hissedarı konumunda. 

 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)