comScore

Galatasaray Galatasaray

Garry Rodrigues, Galatasaray formasını giydi

09 Ocak 2017, Pazartesi 16:09
Garry Rodrigues, Galatasaray formasını giydi

Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Garry Rodrigues sağlık kontrolünden geçirildi.

FutbolArena - Galatasaray'ın transfer görüşmeleri için dün İstanbul'a getirdiği Garry Rodrigues, sağlık kontrolünden geçirildi.

Yunanistan'ın PAOK takımında forma giyen ve transferinin büyük ölçüde tamamlandığı öğrenilen Hollanda doğumlu futbolcu, Liv Hospital'da bir dizi sağlık kontrolüne tabi tutuldu.
Yeşil Burun Adaları Milli Takımı forması da giyen oyuncunun transferiyle ilgili resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.
 

Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues kimdir?


PAOK'ta geçmiş yıllarda aralıklı olarak 10 sezon forma giyen Dimitrios Salpingidis, Garry Rodrigues'in Galatasaray'a transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"DAHA İYİSİNİ NEREDEN BULACAKSIN?"

Dimitrios Salpingidis'ten Garry Rodrigues'e önemli tavsiyeler geldi. 35 yaşındaki Salpingidis, "PAOK taraftarlarının duygularını anlıyorum. Önemli bir oyuncularını kaybedecekler. Ancak kamuoyundaki algı yönetimini anlamakta güçlük çekiyorum. Yunan futbolunun düşüşte olduğunu kabul edelim. Hem milli takım, hem de kulüp bazında. Türk futbolu ise en kötü döneminde bile yıldızları bünyesinde barındırıyor. Bugün baktığınızda hala Sneijder, Van Persie gibi isimler orada. Advocaat gibi önemli bir hoca Türkiye'ye gidebiliyor. Türk futbolunun bir marka ismi var. Garry Rodrigues eğer Galatasaray'a giderse bence kariyeri için önemli bir sıçrama yapmış olacak. Daha iyisini şu aşamada nereden bulacak ki?" diye konuştu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)