comScore

Real Madrid Real Madrid

Gareth Bale'dan Real Madrid kariyeri itirafı

31 Ekim 2016, Pazartesi 18:37
Gareth Bale'dan Real Madrid kariyeri itirafı

Bale, Real Madrid'in kensini hem profesyonel hem de insan olarak çok değiştirdiğini açıkladı.

FutbolArena - İspanya La Liga devi Real Madrid'in yıldız oyuncusu Gareth Bale, kulübüyle sözleşmesini uzatarak 6 yıllık bir anlaşmaya imza attı.

Basın mensuplarının karşısına geçen Gareth Bale, Tottenham'dan transfer edildiğinden bu yana geçen 3 senede insan olarak çok değiştiğini söyledi.
Galli oyuncu açıklamasında "Britanyalılar için dışarıda futbol oynamak çok zor. Zor günler, kötü tecrübeler yaşadım ama  güzel günlerin de tadını çıkardım. Burada mutluyum ve taraftarın da beni sevdiğini düşünüyorum. Şimdi geleceğe ilişkin çok daha fazla güven duyuyorum. Umarım önümüzdeki 6 yıl da mükemmel geçer. Real Madrid'de mutluyum ve kariyerimi burada sonlandırmayı diliyorum." ifadelerini kullandı.

CRİSTİANO RONALDO YORUMU

Cristiano Ronaldo ve Karim Benzema hakkında yorumlarda bulunan Bale, "Birlikte çok başarılı işler yaptık ve durmak istemiyoruz. Birlikte çok daha fazla kupa kazanmak istiyorum. Ben sert çalışmaya devam eden, sahada her şeyini veren bir futbolcuyum. Her yıl kendimi daha çok geliştirmeye çalışıyorum." dedi.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.