comScore

Gareth Bale düğünlerinde güvenlik için sas komandoları kiraladı

19 Şubat 2019, Salı 19:03
Gareth Bale düğünlerinde güvenlik için sas komandoları kiraladı

Gareth Bale, Emma'nın ailesinin mafya ile başının derde girmesinden dolayı düğünlerinde güvenliği sağlamak için sas komandoları kiraladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'in yıldız futbolcusu Gareth Bale son dönemde birçok zorlukla boğuşuyor. Performansı nedeniyle eleştirilen Galli yıldız, bir yandan ertelemek zorunda kaldığı düğünün güvenliğini sağlamak için uğraşıyor. 

Hatırlanacağı üzere Emma Rhys-Jones'un babası geçtiğimiz yıllarda hapse girdiği için çift, düğünlerini ertelemek zorunda kaldı. Bu kez de Emma Rhys-Jones'un kardeşi milyon dolar ve uyuşturucunun dolu olduğu valizle ortadan kaybolunca mafya, büyükbabası ve büyükanesinin evine saldırarak evin önündeki arabaları yaktı. 


Gareth Bale ise bu olaylardan dolayı düğünde güvenliği sağlamak için sas komandoları kiraladı. Gareth Bale ile Emma'nın düğünleri Togamago adasına alındı. Düğüne 150 kişi davet edildi. Hatırlanacağı üzere birkaç yıl önce Gareth Bale, uzun süredir beraber olduğu İngiliz sevgilisi Emma Rhys-Jones‘a evlilik teklif etmek için üzerinde sadece bir evin bulunduğu Togamago Adası'nı kiralamıştı. Gareth Bale burada gerçekleşecek olan düğünde güvenliğin sağlanması için sas komandoları kiraladı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)