comScore

Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş yeniden barıştı mı?

20 Temmuz 2017, Perşembe 13:41
Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş yeniden barıştı mı?

Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş yeniden aşka başladı! 2012 yılında boşanan Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş barışarak yeniden birlikte yaşamaya başladılar.

FutbolArena - Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş aşkı yeniden başladı! Oyuncu Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş aşkı magazin gündeminden hiç düşmemişti. Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş 2008'de gizlice evlenmiş ve 2012 yılında boşanmıştı. Ünlü çift 5 yıl sonra yeniden birlikte yaşamaya başladılar.
 

Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş evlendi mi?


Hürriyet'in haberine göre oyuncu Gamze Özçelik'le eski eşi Uğur Pektaş, "Aşk yeniden" dedi. 2008 yılında Büyükada'daki nikahla gizlice evlenen ikili, oğulları Murathan'a rağmen 2012'de boşanmıştı. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda yeniden görüşmeye başlamış ve birlikte yaşamaya başlamışlardı. Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş geçtiğimiz günlerde Çanakkale'de tatil yaparken görüntülendi.


 

Gamze Özçelik kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler?


1982 İstanbul doğumlu olan Gamze Özçelik, Bilgi Üniversitesi mezunu. 200 yılında güzellik yarışmasında 2. olarak adını duyuran Gamze Özçelik, ardından oyunculuğa adım atmıştı. Defileler dışında mankenlik yapmayan Gamze Özçelik, Arka Sokaklar dizisiyle ününe ün katmıştı. İşte Gamze Özçelik'in rol aldığı dizi ve filmler:
Eyvah Kızım Büyüdü
Cinlerle Periler
Serseri
Hırsız Var
Düşler ve Gerçekler
Savcının Karısı
Arka Sokaklar
Karanlıkta Makyaj
Canan
Böyle Bitmesin
Fatih
 

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler


16 Nisan 1979 İstanbul doğumlu Uğur Pektaş oyunculuk hayatından önce sportmen kişiliğiyle tanınıyordu. 2005 yılında Survivor yarışmasında 1. olduktan sonra oyunculuğa adım attı. Uğur Pektaş'ın ayrıca Hac organizasyonları yapan bir firması bulunuyor. İşte Pektaş'ın oynadığı dizi ve filmler:

Düşler ve Gerçekler
Kuşdili
Arka Sokaklar

 
Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.