comScore

Game Of Thrones 14-15 Nisan 8. sezon İZLE - Game Of Thrones 8. sezon 2. bölüm İZLE - (Game Of Thrones 14 Nisan 15 Nisan yeni bölüm İZLE)

15 Nisan 2019, Pazartesi 04:32
Game Of Thrones 14-15 Nisan 8. sezon İZLE - Game Of Thrones 8. sezon 2. bölüm İZLE - (Game Of Thrones 14 Nisan 15 Nisan yeni bölüm İZLE)

Game Of Thrones 8. sezon 2. bölümünü izlemek isteyenler için sabah 04:00'te yayınlanmaya başlayan Game Of Thrones yeni bölümü hakkındaki detaylar burada. Game Of Thrones yeni bölüm izle, Game Of Thrones izle, Game Of Thrones 8. sezon 2. bölüm izle şeklinde arama yapanlar için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Game Of Thrones başladı mı? Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak? Dünya genelinde milyonlarca kişinin izlediği Game Of Thrones'u izlemek isteyenler 14 Nisan'ı 15 Nisan'a bağlayan gecede uykularından feragat etti. Game Of Thrones izle, Game Of Thrones canlı izle, Game Of Thrones digiturk izle, Game Of Thrones yeni sezon bölümü şeklinde arama yapıldı. Game Of Thrones izlemek isteyenler için tüm gelişmeler haberimizde. 


Game Of Thrones oyuncuların kazandıkları miktar


Kit Harrington (Jon Snow) – 500 bin dolar
Lena Headey (Cercei Lannister) – 500 bin dolar
Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) – 500 bin dolar
Peter Dinklage (Tyrion Lannister) – 500 bin dolar
Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – 500 bin dolar
Sophie Turner (Sansa Stark) – 175 bin dolar
Maisie Williams (Arya Stark) – 175 bin dolar
Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) – 175 bin dolar (Sputnik)
 

Game Of Thrones konusu


. Yedi krallıktan bahsediliyor. Ejderhalar yok edileli yüzlerce yıl olmuş. Westeros denilen bir dünya burası. Dönem dönem yazların kışlara oranla çok kısa sürdüğü, ama bitmeyecek kadar uzun kışların da yaşandığı bir coğrafya. Krallık bir şehirden, Demir tahttan idare ediliyor. Bölgelerde ise krala yemin ederek sadık yaşayan aileler, bu ailelerin başında lordlar ve yine lordlara yemin ederek sadık yaşayan halklar var. En köklü lordluk yaşadıkları topraklar kadar soğuk ve sert yaradışlı olan Starklar. Starklar Kıştepesi kalesinde yaşıyorlar. Zaten en büyük bölge olan kuzey, aynı zamanda krallığın da koruyucusu konumunda. Kuzeyin en ucuna Kışyarı denilen buzdan bir duvar örülmüş. Burada gece nöbetçileri yaşamakta. Gece nöbetçileri genellikle ölümle cezalandırılmış mahkumlardan ya da kendisinden ve ailesinden kaçan asillerden oluşturuluyor. Onlar bir tür yeminle ölene kadar gece nöbetine bağlı yaşıyorlar ve evlenemiyorlar. Duvarın ardı daha sert kışlar yaşamakta. Orada kimseye bağlı olmayan yabaniler, devler, insan yiyenler yaşıyor. Ve hikayemizde, Westeros'un kuzeyinde, Yedi Krallık'ı yüzlerce yıldır koruyan buzdan surun ardında tekin olmayan güçler toplanmakta. Kralın eli diye adlandırılan kralın sağ kolunun kuşkulu ölümünden sonra, çocukluk arkadaşı ve dostu olan Kıştepesi Lordu kral tarafından güneydeki saltanat makamına çağrılıyor. Bundan sonra entrikalar, ölümler, savaşlar ardı arkasına geliyor. Ejderkrallar soyundan gelen sürgündeki Targaryen artık fosilleşmiş ejder yumurtalarını canlandırıveriyor. Ve kış, Yedi Krallık için uğursuz işaretlerle yaklaşıyor. (ListeFilm)


Game Of Thrones 14-15 Nisan yeni sezon bölümü İZLE


Game Of Thrones izlemek isteyenler, Game Of Thrones'un yeni sezonun ilk bölümünü izlemek için gece saat 04:00'e doğru arama yapmaya başladı. Game Of Thrones izle, Game Of Thrones canlı izle, Game Of Thrones digiturk izle, Game Of Thrones yeni sezon izle, Game Of Thrones 8. sezon 2. bölüm izleGame Of Thrones 14 nisan yeni sezon bölümü izle şeklinde arama yapanlar için Game Of Thrones yeni sezonunu izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.