comScore

Karabükspor Karabükspor

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Tudor'dan veda konuşması

14 Şubat 2017, Salı 21:02
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Tudor'dan veda konuşması

Karabükspor'da son antrenmanına çıkan Igor Tudor veda konuşmasını yaptı. Sadece FutbolArena'da!

FutbolArena Özel - Kardemir Karabükspor'la yolları ayırma kararı alan İgor Tudor, Galatasaray'ın başıma geçmek için gün sayıyor. Hırvat çalıştırıcı, az önce biten son antrenmanında oyuncularla vedalaştı. Tudor'un o veda konuşmasına FutbolArena ulaştı.
 

Igor Tudor'dan Karabükspor'a veda açıklaması


Karabükspor ile artık resmen yollarını ayıran Hırvat teknik adam Igor Tudor'un son antrenmanın ardından yaptığı veda konuşmasına FutbolArena ulaştı:

Hırvat teknik adam yaptığı veda konuşmasında, "Ben zaten 3 hafta önce ayrılacaktım. Bazı sıkıntılar yaşadım. Ama kalmayı tercih ettim. İyi bir ekibimiz var. Hedef koyduğum için ayrılmaktan vazgeçtim. Ama şuan durum farklı. Beni anlamınızı umuyorum. Sizle çalışmaktan gurur duydum. Hepiniz çok değerlisiniz. Her şey için teşekkürler." ifadelerini kullandı. 
 

Tudor'un Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olması Hırvat basınında yankı uyandırdı


Hırvat basını, Karabükspor'da önemli işlere imza atan Igor Tudor'un Galatasaray'ın başına geçeceğini duyururken, "Tudor 100 milyon euroluk takımın başına geçiyor" ifadesini kullandı. 
Haberde Galatasaray'ın en önemli yıldızı olarak Wesley Sneijder tanıtıldı ve Sneijder'le birlikte ulusarası yıldız olarak Lukas Podolski, Nigel de Jong ve Eren Derdiyok'a da yer ayırıldı. Haberde ayrıca genç yetenek olarak Bruma'dan da bahsedildi. 

Galatasaray taraftarının coşkusuna da değinen Hırvat basını, Galatasaray'ın Türkiye'de en çok şampiyon olan takım olduğuna dikkatleri çekti. 

Haber: Ertan Süzgün

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)