comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Vitor Hugo transferi çıkmaza girdi

12 Ocak 2017, Perşembe 18:37
Galatasaray'ın Vitor Hugo transferi çıkmaza girdi

Vitor Hugo transferinde 4 milyon euroluk nakit para talebi işleri bozdu.

FutbolArena Özel - Brezilyalılar peşin para istedi, Vitor Hugo transferi çıkmaza girdi.
 

Galatasaray Vitor Hugo'yu transfer etti mi?


Galatasaray'ın 2 haftadır kadrosuna katmak istediği Vitor Hugo transferinde 4 milyon euroluk nakit para talebi işleri bozdu.

6.5 milyon euroluk bonservis bedeli teklifini Palmeiras Kulübünün inadı ve oyuncuyu da çok istediği için Galatasaray 8 milyon euroya çıkardı.
Palmeiras Kulübü de 8 milyon euroluk teklife 'evet' dedi. Ancak Galatasaray'dan bu paranın yarısını yani 4 milyon eurosunu peşin istedi.

Ancak Galatasaray, nakit sıkışıklığı olduğu için bu peşin para isteği üzerine transferden vazgeçti.
 

Victor Hugo Galatasaray'ın aradığı stoper mi?


FutbolArena TV'de Victor Hugo'nun özellikleri hakkında da görüş bildiren Alper Öcal, "Victor Hugo'nun bence en önemli özelliği, hava toplarındaki yüksek hakimiyeti. 2. olarak atletizmi 3.'sü de (ki bence Galatasaray'ın işine en çok yarayabilecek özelliği bu) Sol ayaklı ve stoper mevkiinin solunda oynuyor." dedi.

Galatasaray'ın sol stoper bölgesinde zaafı olduğuna dikkat çeken Öcal, "Sarı kırmızılıların orada bir problemi var. Sol stoperde bir türlü istenen süreklilik sağlanamadı. Ujfalusi - Semih ikilisinden bu yana Galatasaray'da çok güven veren bir stoper ikilisi görmedik. Temeldeki sorun da sol stoperde istenen kalibrede bir stoper olmamasıydı." ifadelerini kullandı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"