comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın transferi için olay yorum! 'Sağlam kazık'

30 Aralık 2016, Cuma 15:18
Galatasaray'ın transferi için olay yorum! 'Sağlam kazık'

Galatasaray'ın eski oyuncularından Evren Turhan, Ahmet Çalık transferiyle ilgili olay yaratacak bir yorumda bulundu.

FutbolArena - Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Gençlerbirliği forması giyen Ahmet Çalık ile prensip anlaşmasına vardığı ve kulüpler arasında görüşmelerin sürdüğü ifade edildi. Sarı kırmızılı takımın eski oyuncularından Evren Turhan, Ahmet Çalık transferinde ödenecek bonservis bedeliyle ilgili yorumda bulundu.

"SAĞLAM KAZIK"
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Evren Turhan, "Ahmet Çalık 4 milyon euro. Sağlam kazık. 1 milyon euro'dan beş kuruş fazlası etmez. Ya başka oyuncu mu yok? Takıldınız gittiniz adama hayırdır?" ifadelerini kullandı.Galatasaray'ın Ahmet Çalık transferiyle ilgili AA'a konuşan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, güzide kulüplerin, kırmızı-siyahlı takımın altyapısında yetişen futbolcuları kadrolarına katmak istemelerinin kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

"4 MİLYON EURO İSTİYORUZ"

Ahmet'in transferine icazet verme şartımız 4 milyon eurodur. Futbolculara bizim verdiğimiz paralar ortada. İstanbul takımlarının verdiklerini de herkes biliyor. Biz o paralara futbolcu oynatıp kulübün dengelerini bozamayız. Onun bizde bizim onda emeğimiz var. Hafta sonu Galatasaraylı yöneticilerle transferi görüşeceğiz. Kulübün menfaatleri her şeyden önce gelir, bunu da en iyi altyapımızda yetişen oyuncularımız bilir." 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"