comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Kolbein Sigthorsson planı!

26 Eylül 2016, Pazartesi 10:42
Galatasaray'ın Kolbein Sigthorsson planı!

Sarı kırmızılı takımın Nantes Kulübünden 1 yıllığına kiraladığı İzlandalı golcü, Milli Takıma gönderilmeyecek.

FutbolArena Özel - Galatasaray'a imza attıktan sonra İzlanda Milli Takım kampında sakatlanan ve bunun üzerine ameliyat edilen Sigthorsson antrenmanlara başlayacak.

Sarı kırmızılı takımda hiç forma giymeden sakatlanan Kolbein Sigthorsson için Galatasaray bir karar aldı.
İZLANDA MİLLİ TAKIMI'NA GÖNDERİLMEYECEK

Sol diz iç menisküsü yırtılan ve Ekim ayının ilk haftasında sakatlığını atlatıp artık takımla çalışmalara başlaması planlanan Sigthorsson, İzlanda Milli Takımından davet alırsa raporları gönderilip fizyoterapi ve güçlendirme çalışmaları devam ettiği bildirilerek gönderilmeyecek.

Sakatlığını atlatmaya başlayan ve ameliyat edilen Kolbein Sigthorsson'un yeni bir sorun yada nüksetme gibi bir ihtimal ile karşılaşılmaması adına G.Saray, futbolcusu ile de görüşüp İstanbul'da tedavi olmasını istedi.

İzlanda Milli Takımının, Dünya Kupası Grup eleme aşamasında Finlandiya ve ülkemiz Türkiye ile oynayacağı maçlara G.Saraylı oyuncu çağrılırsa kısaca affı istenecek.

İzlandalı futbolcunun da tedavisinin milli takım arasında sürmesini planlayan Galatasaray, Sigthorsson'un, 15 Ekim'de oynanacak Gençlerbirliği maçı ile takımda süre almasını hedefliyor.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.