comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın imza töreninde tartışma!

19 Ekim 2016, Çarşamba 20:47
Galatasaray'ın imza töreninde tartışma!

Galatasaray'da teknik direktör Riekerink ve yıldız futbolcuların katıldığı imza töreni sırasında tartışma yaşandı.

FutbolArena - Galatasaray'ın bugün gerçekleştirdiği imza töreninde istenmeyen olaylar yaşandı.

Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in yanı sıra kaptanlar Selçuk İnan ve Wesley Sneijder dahil olmak üzere yıldız isimler Fernando Muslera, Eren Derdiyok, Bruma ve Sabri'nin katıldığı imza töreni yoğun ilgi gördü.
Bipspor'un haberine göre Galatasaraylı taraftarların büyük ilgi gösterdiği törende uzun kuyruklar oluştu ve imza töreni bitmek bilmedi. Yaklaşık bir buçuk saat aralıksız imza dağıtan Galatasaray'ın yıldız isimleri yoruldu ve törenden ayrılmak istedi. Bu gelişme üzerine imza töreni son buldu ancak birçok taraftar satın aldığı ürünleri Galatasaraylı isimlere imzalatamadı.

Uzun süre sıra bekleyip ürünlerini imzalatamayan Galatasaray taraftarı yaşananlara sinirlenirken, öfkeli taraftarlar Florya GSStore mağazasına saldırdı. Bu tepki Ultraslan taraftar grubu ve polisin araya girmesi ile büyümeden engellendi. Buna karşın GSStore mağazasının kepengi kırıldı.

Futbolcuların imza töreninden ayrılması üzerine GSStore'dan aldıkları ürünleri imzalatamayan bazı taraftarlar aldıkları ürünleri iade etmek istediklerini söyledi. Bunun üzerine GSStore mağaza çalışanları da iade işlemleri için saatlerce uğraştı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.