comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Fernando Muslera planı

28 Ocak 2017, Cumartesi 09:34
Galatasaray'ın Fernando Muslera planı

Galatasaray'ın Fernando Muslera'nın sözleşmesini uzatmayı ve sonrasında da antrenör olarak görev vermeyi planladığı ileri sürüldü.

FutbolArena - Galatasaray'da başarılı file bekçisi Fernando Muslera'nın 2018 yılında sona erecek olan sözleşmesini yenilemek isteyen yönetimin harekete geçtiği belirtildi.

Takvim'de yer alan habere göre; Uruguaylı kalecinin menajeri Fonseca'yı İstanbul'a çağıran ve yeni sözleşme için görüşmelere başlayan Sarı-Kırmızılılar'ın planını açıklıyor... Alınan bilgilere göre yönetim, Muslera'yı Galatasaray'ın 'Yeni Taffarel'i yapmak istiyor. Şu anda 30 yaşında olan Muslera ile 2022 yılına kadar sözleşme imzalamayı düşünen Sarı-Kırmızılılar, Uruguaylı eldivene 35'ine geldiğinde jubile yaptırmayı planlıyor. Muslera'ya ardından ise teknik heyette görev yapması için teklif götürülecek.


EŞİYLE BİRLİKTE İSTANBUL'DA ÇOK MUTLU

İstanbul'da çok mutlu olan ve Galatasaray için "yuvam" ifadesini kullanan Muslera'nın bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merak konusu... Tecrübeli kalecinin eşi Patricia Callero'nun da İstanbul'da kalmak istediği, bu nedenle yönetimin çok büyük bir ihtimalle hedefe ulaşacağı belirtiliyor. Muslera'ya büyük bir sevgi besleyen taraftarlar da sosyal medyadan yeni sözleşme mesajları göndermeye başladı. Taraftarlar da ömür boyu sözleşme imzalanmasını istiyor..
 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)