comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı yıldız Garry Rodrigues, Beşiktaş'ın favori olduğunu söyledi

25 Şubat 2017, Cumartesi 16:52
Galatasaraylı yıldız Garry Rodrigues, Beşiktaş'ın favori olduğunu söyledi

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Garry Rodrigues, UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş - Olympiakos maçı hakkında önemli yorumlarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Ocak ayı transfer döneminde PAOK'tan kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile Olympiakos eşleşmesini Yunan basınına değerlendirdi. 


Garry Rodrigues'ten Beşiktaş - Olympiakos maçı değerlendirmesi


Olympiakos'un zor bir kura çektiğini söyleyen Garry Rodrigues, Yunanistan'da oynanacak olan ilk maç için de taraftar desteği hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. 

"OLYMPİAKOS DAHA KOLAY KURA ÇEKEBİLİRDİ"
"Olympiakos daha kolay bir kura çekebilirdi. Daha tecrübesiz ve kalitesi düşük bir takımla eşleşme şansı vardı ama Beşiktaş'la karşılaşacaklar. Beşiktaş her anlamda Olympiakos'tan daha iyi takım. Olympiakos için çok zor iki maç olacaktır."

"SÜRPRİZ OLMADI"

Olympiakos'ta forma giyen futbolculardan Ansarifard'ın performansına değinen ve bu futbolcunun dikkat çeken bir isim olduğunu söyleyen Garry Rodrigues, "Osmanlıspor maçında ben Olympiakos'un ilk maçta işi bitirebileceğini düşünmüştüm ama ilk maç 0-0 bittiği için rövanşta risk almak zorunda kaldılar. Ansarifard'ın ise 2 gol atması benim açımdan sürpriz olmadı. Çünkü Yunanistan Ligi'nin en önemli yabancı oyuncularından biriydi. Benim zamanımda da kendisiyle karşılaşmıştık. Gerçekten kaliteli bir oyuncu." diye konuştu. 

"BEŞİKTAŞ FAZLA ETKİLENMEYECEKTİR"

Garry Rodrigues son olarak Olympiakos'un sahasında oynanacak olan maçta taraftar desteğiyle ilgili olarak da Beşiktaş'ın bundan fazla etkilenmeyeceğini düşündüğünü söyledi ve "Ateşli bir taraftar ve Olympiakos'a destek veriyorlar. Ancak ben Beşiktaş'ın bundan fazla olumsuz etkileneceğini sanmıyorum. Çünkü Türkiye'de oynanan derbilerdeki atmosfer de çok farklı değil." diye konuştu. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)