comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Podolski transferiyle net konuştu

30 Ocak 2017, Pazartesi 23:22
Galatasaraylı Podolski transferiyle net konuştu

Lukas Podolski, Galatasaray'dan transfer olup olmayacağı sorularına noktayı koydu. Podolski, Çin veya Japonya'ya transfer olacağı yönündeki soruları Polonya basınına yanıtladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merak konusu olan ve yönetimin kesin olarak satmama kararı aldığı Lukas Podolski, Polonya basınına bir röportaj verdi. 
 

Galatasaraylı Lukas Podolski transferiyle ilgili Polonya basınına konuştu


Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Lukas Podolski sarı kırmızılı takımda kalıp kalmayacağı yönündeki soruları yanıtladı. Polonya basınına konuşan Alman yıldızın açıklamaları şu şekilde:

"TERÖR SALDIRILARI ARTIK HER YERDE VAR"
"Son zamanlarda bazı terör saldırıları oldu. Ancak şehirde her tarafta polis var, eskisine göre daha fazla. Ancak bu durum, şu an için artık normal. Ben normal görüyorum. Zaten hiçbir yerde insan kendisini güvende görmüyor. Berlin'de yaşananları da gördük. Doğal karşılıyorum."

"TRANSFERLE İLGİLİ ŞUAN BİR ŞEY YOK."

"Medyada çok sayıda haber var. Hızlı yayılıyor ama şimdilik bir şey yok. Sürekli sizinle ilgili bir şeyler yazılıyor. İlerleyen zamanlarda ne olur bilemeyiz ama şu an Galatasaray'ın futbolcusuyum."

"KUPADA 5 GOL ATTIN NASIL BİR HİSTİ?"

Futbolda bazen gününüzde olursunuz ve her şey istediğiniz gibi gider. O maçta da ben günümdeydim. Bizim için kupada deva etmek adına önemli bir maçta. Attığım goller güzeldi. Galatasaray tarihinde bunu başaran 5 isim oldu ve bunlardan biri de Jardel'miş. (FutbolArena.Com'dan aldım) Daha önce Köln'de bir maçta 4 gol atmıştım. Almanya Milli Takımın'nda da keza bir maçta 4 gol atmışlığım vardı. 5 gol ilk oldu ama bunun için bir kutlama yapılmadı.

LEGİA VARŞOVA SANA TEKLİFTE BULUNSAYDI?

"Legia Polonya'da hızlı gelişen bir takım. Ancak ben Gliwice'de doğdum ve bu şehir benim için önemli bir yer. Polonya'da bir gün futbol oynarsam Piast Gliwice'de forma giymek isterim. Gerçekçi olmak üzere kariyerimin sonlarına doğru artık Bayern Münih ve Barcelona gibi takımlarda oynayamayacağımı biliyorum. Piast Gliwice olabilir."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)