comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Atletico Madrid maçı ilk 11'i belli oldu

15 Eylül 2015, Salı 20:54
Galatasaray'ın Atletico Madrid maçı ilk 11'i belli oldu

Galatasaray'ın Atletico Madrid maçı ilk 11'i belli oldu. 11'de sürpriz isimler de var.

FutbolArena - Galatasaray'ın Manchester City'den kiraladığı genç stoper Jason Denayer Sarı-Kırmızılı forma ile ilk maçına çıkıyor. Ayrıca Galatasaray'in diğer stoperlerinden Hakan Balta ve Semih de ilk 11'de. Bu demek oluyor ki, bu üç stoperden biri ön liberoda oynayabilir! 

Hamza Hamzaoğlu sinyal vermişti! 
Hamza Hamzaoğlu yaz kampında basın mensuplarına görüş bildirmiş ve Melo'nun gitmesi halinde zaman zaman Hakan Balta'yı da ön liberoda kullanabileceğini açıklamıştı. Bu açıklama ışığında Hakan Balta'nın savunmanın önünde görevlendirilmesi bekleniyor. 

4-2-3-1'den 4-3-3'e mi? 

Kadroda Mersin İdmanyurdu maçında oynamayan Emre Çolak da Jose Rodriguez yerine ilk 11'de görünüyor. Buna göre Hakan Balta'nın önünde Selçuk ve Emre Çolak ikilisinin olacağı ve Podolski - Sneijder - Burak Yılmaz üçlüsünün de hücum hattını oluşturacağı tahmin ediliyor. 

Galatasaray'ın muhtemel dizilişi 4-3-3 ve muhtemel 11'i de şöyle. Kalede Muslera, sağ bek Sabri Sarıoğlu, sağ stoper Denayer, sol stoper Semih Kaya, sol bek Carole, ön libero Hakan Balta, sağ haf Selçuk İnan, sol haf Emre Çolak, sağ kanat Podolski, sol kanat Sneijder ve santrfor Burak Yılmaz

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)