comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Vitor Hugo transferi için dev adım

05 Ocak 2017, Perşembe 00:22
Galatasaray'dan Vitor Hugo transferi için dev adım

Galatasaray bir süredir transferini gerçekleştirmek için uğraştığı Vitor Hugo konusunda ısrarını sürdürüyor. Vitor Hugo'nun Galatasaray'a transferinde yaşanan sıcak gelişmelere FutbolArena ulaştı. Galatasaray Vitor Hugo için Palmeiras'a ne kadar bonservis önerdi? İşte tüm detaylar... 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın bir süredir Palmeiras'tan transfer etmek istediği stoper Vitor Hugo konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

GALATASARAY TEKLİFİNİ ARTTIRDI
Galatasaray yönetimi Flamengo'nun da devreye girdiği ve 8 milyon euro teklif ettiği Vitor Hugo için daha önce yaptığı 5.5 milyon euroluk öneriyi 6.5 milyon euro'ya çıkardı. 

FELİPE MELO'NUN MENAJERİ BREZİLYA'DA!
Galatasaray kulübünün Vitor Hugo'nun transferi için Brezilya'da görevlendirdiği menajeri ise FutbolArena ortaya çıkardı. Eski Galatasaraylı Felipe Melo'nun menajeri Jose Rodrigues Baster görüşmeleri bizzat yürütüyor. 

Flamengo'nun 8 milyon euro teklifi üzerine Vitor Hugo için son olarak önerisini 6.5 milyon euro'ya çıkaran Galatasaray yönetimi beklemeye geçti. 
 

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Vitor Hugo kimdir, nasıl futbolcu, kariyeri, mevkisi


Vitor Hugo, Palmeiras'a katıldığı 2015 başından itibaren yaptığımız çalışmada; deneyimli savunma oyuncusunun en çok resmi maçta oynayan oyuncu olduğunu gördük. Vitor Hugo, son 2 yılda tam 118 resmi maçta forma giydi. 25 yaşındaki oyuncuyu 109 maçla Dudu, 108 maçla da Prass izledi.
 
2016'da ise Palmeiras'ın tüm kupalarda oynadığı 65 resmi maçın 59'unda görev alan Vitor Hugo bu alanda da zirvede yer aldı. Bu sezon takımının attığı 16 kafa golünün 4'üne sahip olan Vitor Hugo burada da ilk sırayı kimseye bırakmadı. 2016 yılında 5 gole imza atan Vitor Hugo; 21 gollü Gabriel Jesus, 12 gollü Alecsandro, 9 gollü Dudu ve 8 gollü Jean'den sonra 5.sırada kendine yer buldu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"