comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Vissel Kobe'ye Podolski cevabı

24 Ocak 2017, Salı 00:14
Galatasaray'dan Vissel Kobe'ye Podolski cevabı

Galatasaray yönetimi Vissel Kobe'nin teklifini reddetti

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'in ara transfer döneminde gündemi meşgul eden Vissel Kobe Kulübü, Galatasaray'a resmi teklifini yaptı.

3 MİLYON EURO TEKLİF EDİLDİ
Lukas Podolski'yi kadrosuna katmak isteyen Japon Kulübü Galatasaray'a 3 milyon euro teklif etti. Podolski için en az 6 milyon euro isteyen Galatasaray yönetimi Vissel Kobe'nin bu teklifini reddetti
 

Galatasaray Lukas Podolski'yi satacak mı?


Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında genç oyunculara yöneldiklerini belirten Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, "Uzun süreli bir kadro kurma çabası içindeyiz. Geçen sene olması gereken değişim bu sene başladı. Takımı gençleştiriyoruz."  diye konuşmuş ve gönderilmek istenen oyuncularla ilgili üstü kapalı bir mesaj vermişti...
Lukas Podolski'nin eşyalarını topladığının doğru olmadığını da aktaran Nazifoğlu, "Podolski bizim çok önemli bir oyuncumuz. Son olaylardan sonra ailesi Türkiye'den ayrıldı. Podolski de çok mutlu değil. Bugün onunla toplantı yaptık. Galatasaray'dan, taraftardan ve Türkiye'den memnun ama böyle bir problem var. Onu biraz zamana yaymaya çalışıyoruz." şeklinde konuşmuştu.

Galatasaray'ın Podolski'ye verdiği bu zaman Pazartesi günü son bulacak ve taraflar, Podolski'nin ayrılığı ya da takımda kalması yönünde karar vermeye çalışacaklar.


Galatasaray'ın en golcü futbolcusu Lukas Podolski


Öte yandan Almanya Milli Takım tarihinin, Gerd Müller ve Klose'den sonra en çok gol atan 3. futbolcusu olan Podolski, Galatasaray'da da transfer olduğu günden bugüne bakarsak gole en çok katkı sağlayan futbolcu konumunda. Galatasaray'da forma giydiği maçlarda toplam 25 gol atan Podolski 13 de asist yaptı ve tam 38 golün başrolünde bulundu.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)