comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Türkiye'de bir ilk

02 Ekim 2016, Pazar 12:59
Galatasaray'dan Türkiye'de bir ilk

Türkiye'de bir ilk... Çocuklara özel lounge ve tribün! 

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü,  tribünlerdeki küfür ve şiddeti azaltmak adına ‘çocukluk aşkımsın' sloganı adı altında çocuk tribünü uygulamasına gitti.
 
BU TRİBÜNE ÇOCUKSUZ GİRİŞ YASAK!
 
Galatasaray Kulübü, Türkiye'de ilk kez kurduğu çocuklara özel tribünde sayısız yenilik ve sürprize imza attı.

1500 kişilik GS Store Çocuk tribünü için kombine fiyatları düşük tutularak 1000 Liraya çekildi. Bu tribune 8-14 yaş aralığında çocuk eşiliği dışında giriş yasak. Bu bölümün çocuklara özel olması adına ‘dam' uygulamasına gidildi ve göre 2 veli 1 çocuk ile içeri alınmayacak. Bu tribune stadın hiçbir bölümünden giriş yok.

 
ÇOCUKLARA ÖZEL X BOXLARLA ÇEVRİLİ LOUNGE
 
Kombine alan çocuklara Galatasaray Kulübü, forma, atkı, şapka, bere, eldiven, kışlık mont ve Galatasaray bayrağının yer aldığı hediye kiti veriyor.
 
Ayrıca tribünde çocuklara özel lounge alanı kuruldu. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi adına X-BOX oyunları, konsolları kuruldu. Kafeteryalarında uygun fiyatlı özel çocuk menüleri ilave edildi. Çocuk kulübü üyeliği ile de ödüllü X BOX turnuvaları da organize ediliyor.

 
HER HAFTA BİR ÜNLÜ ÇOCUĞU İLE GELECEK
BUGÜNKÜ KONUK HASAN ŞAŞ

 
Aynı zamanda Galatasaray Kulübü, bu tribüne olan ilgiyi artırma adına her hafta eski bir futbolcu yada ünlüyü çocuğu ile birlikte GS Store Çocuk tribününde ağırlayacak.

Bu haftanın konuğu ise Hasan Şaş olacak. Hasan Şaş, oğlu ile Antalyaspor maçını GS Store Çocuk tribününden izleyecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.