comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Trabzonspor maçına özel kampanya

12 Ekim 2016, Çarşamba 17:58
Galatasaray'dan Trabzonspor maçına özel kampanya

Galatasaray yönetimi taraftarı tribüne çekmek için Trabzonspor maçına özel bir çalışma gerçekleştiriyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Gençlerbirliği maçından sonra oynanacak olan Trabzonspor maçının hazırlıkları şimdiden başladı.

Taraftarları tribüne çekmek isteyen yönetim, GSStore ile iş birliği yaparak bir kampanya düzenliyor. 
Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 150 TL'lik alışveriş yapan herkese bir çocuk bir de ebeveyn bileti verileceği yazıldı. İşte Galatasaray kulübünden yapılan açıklama...

GALATASARAY'DAN TRABZONSPOR MAÇINA KAMPANYA

"GSStore, taraftarlarımızı Galatasaray-Trabzonspor maçında Arena'da “Omuz Omuza TEK BİLEK TEK YÜREK” desteklemeye davet ediyor.

21 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar, sadece İstanbul'da ki GSStore mağazalarından her 150 TL'lik alışverişe Galatasaray–Trabzonspor maçı için Çocuk Tribünü'nde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye... Taraftarlarımızın yaptıkları her 150 TL'lik alışveriş karşılığında, alışveriş gününden bir sonraki gün Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılacaktır.

Haydi Galatasaraylılar önce GSStore mağazalarına sonra Arena'ya.

-Hediye biletler GSStore Çocuk Tribününden olup, bilet sayısı ayrılan kontenjanla sınırlıdır.

-ÇOCUK BİLETİ 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK TARAFTARLARIMIZ İÇİN GEÇERLİDİR.

-EBEVEYN BİLETİ, YANINDA 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK OLMADAN TEK KULLANILAMAZ. TURNİKE KONTROLÜNDE GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR.

-Kampanya sadece İstanbul'da ki GSStore mağazalarında geçerlidir.

-Kampanyadan sadece “GALATASARAY Logolu” yenilenmiş passolig kartı ve “TFF passolig kartı” olan taraftarlarımız yararlanabilecektir. (Kombine tanımlı kartlara bilet tanımlanamaz)

-Passolig kartı olmayan taraftarlarımız; passolig.com.tr, Türk Telekom Arena Passolig gişelerinden, Beyoğlu mağazası ve stad gişelerinden passolig kartı çıkartılabilir.
-Passolig kartı olmayan taraftarlar passolig başvurularını tamamladıktan sonra ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.

-Passolig kartı olmayanlar ve süresi dolanların passolig kartını yenilemesi sonrasında ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler. Bu konuda alışveriş yaptığınız mağazaya bilgi vermenizi rica ederiz.

-MAÇ GÜNÜ STADYUMDAKİ GİŞELERDEN PASSOLİG KARTI BASILAMAMAKTADIR.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.