comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan futbolculara 5 milyon Euro'luk ödeme

08 Şubat 2017, Çarşamba 14:42
Galatasaray'dan futbolculara 5 milyon Euro'luk ödeme

Galatasaray'da yönetim, futbolculara toplamda 5 milyon Euro'luk ödeme yaptı.

FutbolArena Özel - Florya-Riva anlaşması sonrasında atılan resmi imzaların ardından Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, futbol takımına verdiği sözü tuttu.

Riva-Florya anlaşması sonrasında ilk faz parayı alan Galatasaray yönetimi futbolculara bugün 5 milyon Euro'luk ödeme yaptı.
 
FutbolArena, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in sarı kırmızılı takıma bu hafta için ödeme sözü verdiğini duyurmuştu.
O HABER İÇİN TIKLAYIN!

DURSUN ÖZBEK'TEN SALON MÜJDESİ


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, divan kurulunda yaptığı açıklamada kapalı spor salonuyla ilgili gerekli izinleri aldıklarını da açıkladı.

"15 bin kişilik basketbol salonu için gerekli izinleri aldık. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nden de izin aldık. NEF  inşaatın sahibi ile daha önce yapılan projeyi inceledik, Bize dünyada bu tip komplekslerin nasıl olduğunu anlattı. Çok ilgimizi çekti, bu projeyi nasıl finanse ederiz diye düşündük. Çok büyük bir firmanın dikkatini çekti. Stadın içinde kullanıma açık epey bir boş mekan var. Bunların bütünün içine dahil edilmesi çok önemliydi. Salonu öyle projelendirdik ki sadece basketbol oynanacak bir salon olmayacak. İcabında başka etkinlikler de yapılacak. 365 gün yaşanabilecek bir mekan olacak. 3750 metre karelik bir bilim merkezi de var. Projenin sponsorluğunu NEF üstlendi. Kulüp hiçbir masrafa girmedi. 1-2 hafta içerisinde ruhsatı alarak inşaata başlayacağız.''

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)