comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer göndermesi

14 Eylül 2016, Çarşamba 13:23
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer göndermesi

Galatasaraylı yöneticiler, Martin Skrtel ve Roman Neustadter üzerinden Fenerbahçe'ye transfer göndermesinde bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da sezon başında transfer için ismi geçen oyunculardan olan Martin Skrtel ve Roman Neustadter'in Jan Olde Riekerink tarafından veto edildiği ifade edildi. Sarı kırmızılı idareciler, her iki oyuncuyla da anlaştıklarını fakat Hollandalı hocanın olumsuz raporu sonrası transferden vazgeçtiklerini söyledi.

"RIEKERINK İSTEMEDİ"
Milliyet'te yer alan habere göre; Yönetim, "Aslında o gün bunlar bizim için birer soru işaretiydi. Ya bu futbolcular çok iyi çıksaydı? Çünkü Skrtel de Neustadter de ilk bize önerildi. Anlaşmalar sağlandı. Ancak Avrupa Şampiyonası'nda Riekerink, Rusya'nın ilk maçını izleyip Neustadter'i ağır bulduğunu söyledi. Skrtel için de tereddütleri vardı. Böylece iki transfer de gerçekleşmedi. Riekerink aslında bugün olanları o zamandan görmüştü ve transferlerini engelledi" diyerek hocanın hakkını verdi.

Sarı-kırmızılı idareciler sözlerini şöyle sürdürdü: "Riekerink olmasa paraları biz sokağa atacaktık. Her ikisini de ağır bulduğu için istemedi. Ona güvenerek doğru bir karar aldık."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.