comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Fenerbahçeli oyuncuya tepki

26 Ocak 2017, Perşembe 14:25
Galatasaray'dan Fenerbahçeli oyuncuya tepki

Galatasaray kulübü, Fenerbahçe'nin oyuncusu Melih Mahmutoğlu'nun Euroleague'de oynanacak olan derbi maç öncesinde yaptığı açıklamalar tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü, Fenerbahçeli Melih Mahmutoğlu'nun derbi öncesi kulüp kanalına yaptığı açıklamalara resmi internet sitesinden yanıt verdi. 

GALATASARAY'DAN MELİH MAHMUTOĞLU AÇIKLAMASI
"Fenerbahçe Basketbol Takım Kaptanı ve A Milli Takım oyuncusu Melih Mahmutoğlu'nun bugün Euroleague'de oynanacak derbi öncesi kulüp kanalına yaptığı açıklamaları şaşkınlık ve esefle karşıladık. Bu tür provokatif açıklamaları şiddetle kınıyor; takdiri spor kamuoyuna bırakıyoruz."

MELİH MAHMUTOĞLU NELER SÖYLEMİŞTİ?

“Maçın önemi belli. Biz de iyi durumdayız, iyi de gidiyoruz Euroleague'de. Derbi maçından da her zaman olduğu gibi galip ayrılmak istiyoruz. Ben yarın tribünlerin dolacağını biliyorum. Çeşitli provakasyonlar olacaktır her zaman olduğu gibi. Kesinlikle bu provakasyonlara gelmeyelim çünkü önümüzde CSKA Moskova maçı var. Herhangi bir ceza bizim için iyi olmaz. Bilindik kişiler tarafından çeşitli provakasyonlar yapılabilir. Bunlara gelmeyelim. Biz oyunumuza konsantre olacağız. Seyircinin sadece bizim oyunumuzu desteklemesini istiyoruz. Fenerbahçe taraftarı büyüklüğünü gösterir yarın da derbi maçından her zamanki gibi galibiyetle ayrılan taraf biz oluruz” 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)