comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Beyaz TV muhabirine yasak

30 Ekim 2016, Pazar 00:10
Galatasaray'dan Beyaz TV muhabirine yasak

Galatasaray kulübü Adanaspor maçı sonrası Riekerink'e "Kızlarınız garsonluk mu yapıyor?' şeklinde soru soran Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'e yasak getirdi. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü Adanaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Riekerink'e "Kızlarınız garsonluk mu yapıyor?" şeklinde soru yönelten Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'e yasak getirildiğini açıkladı. 

GALATASARAY'DAN BEYAZ TV MUHABİRİ SEZGİN GELMEZ'E YASAKLAMA GETİRİLDİ

Galatasaray'dan yapılan resmi açıklama:

Adanaspor karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink'e maksadını aşan sorular soran Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'e kulübümüz tarafından yasaklama getirilmiştir.

Söz konusu muhabirin, akreditasyon yetkisi Galatasaray'a ait olan basın toplantısı, organizasyon ve davetlere girişi durdurulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Galatasaray Spor Kulübü

ERTEM ŞENER: "SORUNUN MAKSADI O DEĞİL. ÖZÜR DİLEMİYORUM."


29 Ekim Cumartesi akşam yayınlanan Beyaz Futbol programının sunucusu Ertem Şener ise Galatasaray'ın, Sezgin Gelmez'e getirdiği cezanın ardından, "Sorunun maksadı o değil. Riekerink'in kızlarının garsonluk yapması tabi ki ayıp değil. Haber değeri var. Sezgin Gelmez son derece uygun bir dille soruyor. İnsanın bu soru karşısında kötü düşünmesi lazım ki, kötü yazıp çizsinler. Riekerink bile gülerek, samimiyetle cevap veriyor. Bu soru Obama'ya bile soruldu. Kızlarınız garsonluk yapıyor dediler. Utanılacak ne var bu soruda? Ben mzür dilemiyorum. Özür dilenecek bir şey yok o soruda." şeklinde yanıt verdi. RİEKERİNK'E 'KIZLARINIZ GARSONLUK MU YAPIYOR?' SORUSU --> İZLEYİN

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.