comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Beşiktaş'a bir flaş gönderme daha!

26 Şubat 2017, Pazar 16:15
Galatasaray'dan Beşiktaş'a bir flaş gönderme daha!

Dev derbi öncesinde Galatasaray'dan, Beşiktaş'a yeni bir gönderme daha geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş derbisine gözler çevrildi. 

Dev derbi öncesinde Galatasaray'dan ezeli rakibi Beşiktaş'a bir gönderme daha geldi. Sarı kırmızılı kulüp ilk başlattığı uygulamada sarı kırmızılı kulüpten ezeli rakibi Beşiktaş'a gönderme gelmişti. Galatasaray kulübünün resmi sosyal medya hesabı yaptığı son paylaşımda "Gerçekleriniz bizim için RETRO. Farkın farkındayız." ifadesini kullanırken, paylaşımın fotoğrafında 2 yıldızlı Galatasaray formasını kullandı. 


Galatasaray'dan Beşiktaş'a derbi öncesi yeni bir yıldız göndermesi daha


Galatasaray kulübü TT Arena'da oynanacak olan dev derbi öncesinde Beşiktaş'a bir göndermede daha bulundu. Sarı kırmızılı kulübün GS Store resmi sosyal medya hesabından bu kez 3 yıldızlı Galatasaray forması paylaşılırken, "Sizin hayalleriniz de bizim için RETRO" ifadelerine yer verildi. 
TURGAY DEMİR'DEN GALATASARAY'A YILDIZ CEVABI!

Fotomaç Gazetesi yazarı ve A Spor yorumcusu Turgay Demir, Galatasaray'ın paylaşımından birkaç saat sonra sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı. 

Turgay Demir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yıllar öncesine ait bir gazete küpürünün fotoğrafını kullanarak Süleyman Seba'nın "Beşiktaş'ta hiç haram kupa yoktur." ifadeleriyle sarı kırmızılı camianın mesajına bir nevi cevap niteliğinde göndermede bulundu. 


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)