comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da yöneticiler Whatsapp'ta Tudor toplantısı yaptı

20 Şubat 2017, Pazartesi 10:12
Galatasaray'da yöneticiler Whatsapp'ta Tudor toplantısı yaptı

Sarı Kırmızılı takımda yöneticiler Çaykur Rizespor mücadelesi sırasında kurdukları Whatsapp grubunda yeni Teknik Direktör Igor Tudor toplantısı gerçekleştirdi.

FutbolArena - Sarı Kırmızılı takımda yöneticiler Çaykur Rizespor mücadelesi sırasında kurdukları Whatsapp grubunda yeni Teknik Direktör Igor Tudor toplantısı gerçekleştirdi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaraylı yöneticilerin maç esnasındaki WhatsApp grubunda da yine teknik direktör Igor Tudor'a yönelik çok olumlu ifadeler kullanıldığı öğrenildi.
Yöneticilerin, “İşte mücadeleci futbol budur. Bir takım 3 günde 118 km koşabilecek düzeye nasıl geliyor? Demek ki Tudor'la beraber bazı kötü alışkanlıklar bitecek. Oyun boyunun kısalması ortaya tempoyu bir futbol çıkardı. Futbolcular bu tempolu oyuna alışırsa tribünlerin görmek istediği Galatasaray'ı izleriz” şeklinde bir takım görüşler sundukları öğrenildi.


Tudor camları mı kırdı? Maç sonrası..


Spor Toto Süper Lig 21. haftasında oynanan Rizespor - Galatasaray maçının ardından Igor Tudor'un soyunma odasında sinirden camları kırdığı iddia edilmişti. 

Konuyla ilgili olarak Galatasaray yetkililerinden alınan bilgide bu konuyla ilgili olarak açıklama geldi. 

GALATASARAY CEPHESİ

Galatasaray Kulübü, Igor Tudor'un soyunma odasındaki camları kırdığı iddiasının doğru olmadığını belirtti. 1-1 sona eren maç sonrasında Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un, elindeki bardağı sinirden fırlatıp soyunma odasındaki camı kırdığı iddia edilip ortaya atılmıştı.

RİZESPOR CEPHESİ

FutbolArena'nın ulaştığı Rizespor Kulübü temsilcileri, Galatasaray'ın soyunma odasında herhangi bir kırılan cam yada böyle bir olay yaşandığına dair bir şey olmadığını belirtti. Galatasaray'da görev alan isimlerde Tudor'un soyunma odasında futbolcuları ile kısa bir konuşma yaptığını ve camları kırmak gibi bir olayın yaşanmadığını belirtti 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)