comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Vitor Hugo pişmanlığı

09 Ocak 2017, Pazartesi 12:14
Galatasaray'da Vitor Hugo pişmanlığı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Vitor Hugo konusunda pişmanlık yaşadığı öğrenildi. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da transfer çalışmaları da devam ediyor. Sarı kırmızılılar, 1 haftadan bu yana peşinde olduğu Brezilyalı stoperin transferini bitiremedi ve Felipe Melo'nun menajerine resti çekti! "Bize vakit kaybettirdin. Bunun sorumlusu sensin."
 

Galatasaray'ın Vitor Hugo transferinde son durum


Galatasaray adına Brezilya'da Vitor Hugo görüşmelerini yürüten isim Melo'nun menajeri Rodriguez Baster'di. Palmeiras Kulübü ile masaya oturduğu gün, "Vitor Hugo, Galatasaray'a gelmeyi çok istiyor. Bu işi 7 milyon euroya bitireceğim. Olumsuz bir durum yok" diyen Baster 1 haftadan bu yana Galatasaray'a iyi haberi veremedi.

Ve Süper Lig'de 2. yarının başlamasına günler kala Galatasaray yönetimi de öfkelendi. Stoper transferini Konyaspor ile oynanacak lig maçına yetiştirmek isteyen Galatasaray yönetiminin planları bozuldu. Şimdi yöneticiler stoper bölgesi için alternatif isimlere yöneldi.
 

Victor Hugo nasıl bir stoper?


FutbolArena TV'de Victor Hugo'nun özellikleri hakkında da görüş bildiren Alper Öcal, "Victor Hugo'nun bence en önemli özelliği, hava toplarındaki yüksek hakimiyeti. 2. olarak atletizmi 3.'sü de (ki bence Galatasaray'ın işine en çok yarayabilecek özelliği bu) Sol ayaklı ve stoper mevkiinin solunda oynuyor." dedi.


Victor Hugo Galatasaray'ın aradığı stoper mi?


Galatasaray'ın sol stoper bölgesinde zaafı olduğuna dikkat çeken Öcal, "Sarı kırmızılıların orada bir problemi var. Sol stoperde bir türlü istenen süreklilik sağlanamadı. Ujfalusi - Semih ikilisinden bu yana Galatasaray'da çok güven veren bir stoper ikilisi görmedik. Temeldeki sorun da sol stoperde istenen kalibrede bir stoper olmamasıydı." ifadelerini kullandı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"