comScore

FutbolArena TV

Galatasaray'da Sneijder ne zaman dönecek?

06 Mart 2017, Pazartesi 22:53

Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce, Antalyaspor maçında sakatlanan Carole dışında Sneijder ve De Jong'un son durumları hakkında konuştu. 

"CAROLE'DA KORKULACAK BİR ŞEY YOK"


"En azından bu sakatlığıyla ilgili bir şey yok. Kafa darbesiyle ilgili sorun yok. Kaş açılması oldu. Oyun içinde diktik. Başa gelen bir darbeye bağlı sorunu yok. Korkulma yaşanmış ama teknik sebeple çıktı Carole. Çok korulacak bir şey gibi algılanmış ama öyle bir şey yok."

"GERÇEKTEN SAKATLAR"

"Sponsor bir hastanemiz var ve bu hastanenin ciddi bir tektik sonrasında kararları veriyoruz. Sneijder ve De Jong'un emarları çekildi. İki futbolcu da gerçekten sakat. Bunu söylemekten hicap duyuyorum. Yanlış anlamayın. Sakat olmasalar bu maça gelirlerdi.

SNEİJDER VE DE JONG NE ZAMAN DÖNECEK?

Beşiktaş maçından 1 gün sonra boş geçildi. Bu çocukların tedavileri yapıldı. Sadece Sneijder ve De Jong değil. Başka oyuncuların da tedavileri oldu. Ancak iki futbolcunun da testlerinde durumlarını gördük ve oynamamaları kararını aldık. Gençlerbirliği maçında oynayıp oynamayacaklarını bilmiyorum ama en geç Trabzonspor maçında bizimle birlikte olacaklardır."

Galatasaray Videoları