comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Riekerink'in yerine gelecek teknik direktör iddiası

12 Şubat 2017, Pazar 23:19
Galatasaray'da Riekerink'in yerine gelecek teknik direktör iddiası

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink için yönetim toplanma kararı alırken, Hollandalı teknik adamın yerine kimin geleceği konusunda çarpıcı iddialar ortaya atılmaya başlandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında sahasında Kayserispor'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da yönetim Riekerink konusunda Pazartesi günü toplanma kararı alırken, sarı kırmızılı takımın yeni hocası konusunda çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 


Galatasaray'da Riekerink gönderiliyor mu?


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu, yarın (13 Şubat 2017 Pazartesi) bir araya gelecek.

Şampiyonluk adına ayağına gelen fırsatı tepen Galatasaray'da Riekerink'in durumu masaya yatırılacak. Bu zirve sonrasında Riekerink'in durumu ve devam edip etmeyeceği konusunda bir karar alınacak.
 

Galatasaray'da Riekerink giderse yeni teknik direktör kim olacak?


Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink'in Galatasaray'dan gönderilmesi ihtimaline karşılık takımın yeni teknik direktörünün kim olacağı konusunda çarpıcı iddialar ortaya atılmaya başlandı.
Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin, Galatasaray - Kayserispor maçının programda "Galatasaray'da yeni teknik direktör konusunda Raşit Çetiner ve Hasan Şaş ikilisinin söylendiğini" öne sürdü. 

TARAFTARDAN PROTESTO

Galatasaray taraftarları maç sonrası yönetici Cengiz Özyalçın'ın basın mensuplarının sorularını yanıtladığı sırada beyaz mendil fırlatan bir taraftar, "Beden eğitimi hocasını takımın başına getirdiniz." diyerek yönetimi istifaya çağırdı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)