comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Raşit Çetiner endişesi

13 Şubat 2017, Pazartesi 10:31
Galatasaray'da Raşit Çetiner endişesi

2-1'lik Kayserispor yenilgisi sonrasında Riekerink'in koltuğu sallanırken Galatasaray yönetimi de mevcut ve ideal bir teknik adam üzerinde fikir birliği sağlayamadı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, FutbolArena'nın duyurduğu gibi maç sonu Jan Olde Riekerink'i locasına çağırıp hesap sorarken yöneticiler adayları da kritik etmeye başladı.

LEVENT NAZİFOĞLU İSTEMİYOR
Hafta içinde yine FutbolArena'nın duyurduğu gibi Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu'nu Yönetici Levent Nazifoğlu istemiyor. Bülent Korkmaz ile Bülent Ünder ise gündemde yok.

4 SENEDİR TAKIM ÇALIŞTIRMIYOR

Sezon sonuna kadar görevi kabul edecek olan bir teknik adam bulması halinde Jan Olde Riekerink'i gönderecek olan Galatasaray'da ismi konuşulan Raşit Çetiner için ise endişeli bir bakış hakim.

Raşit Çetiner'in uzun süredir antrenörlük yapmaması ve son olarak 2013 yılında Şanlıırfaspor'u çalıştırmış olması nedeniyle Galatasaray yönetiminde bu isme soğuk bakan birçok yönetici var.

Ancak şimdilik Raşit Çetiner dışında ismi yüksek sesle konuşulan başka isim yok.
 

Galatasaray'da Riekerink istifa edecek mi?


Riekerink, gönderileceğine dair haberlerin sıklaşması ve 1 haftadır görevden alınacağı iddiaları üzerine Galatasaray Kulübündeki alacaklarını tahsil etmek için harekete geçti. Sarı kırmızılı kulübe yıllık 900 bin Euro karşılığında imza atan Riekerink'in, sezonun geride kalan 6 ayı sonunda önemli bir alacağı olduğu ortaya çıktı.

Riekerink'in,Galatasaray'dan yaklaşık 400 bin Euro alacağını tahsil etmek istediği ve parasının geri kalanı için hafta içinde ödeme talebinde bulunduğu öğrenildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)