comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Podolski krizi

06 Eylül 2016, Salı 16:08
Galatasaray'da Podolski krizi

Galatasaray'da Podolski krizi bitmedi! Florya'da herkes bunu konuşuyor. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Lukas Podolski'nin hala sahalara geri dönememesi taraftarları iyice meraklandırırken, olayın perde arkasındaki gerçeğe ise FutbolArena ulaştı. 

GALATASARAY'DA PODOLSKI KRİZİ
Galatasaray'da 13 Ağustos 2016'da Beşiktaş ile oynanan Süper Kupa maçında sakatlanan Lukas Podolski'nin sahalara geri dönüş tarihi uzadı. Öte yandan bu maçtan 5 gün sonra Florya'da Karagümrük ile oynanan hazırlık karşılaşmasında sakatlanan Cavanda da tıpkı Alman futbolcu gibi ayak bileğinden sakatlandı ve her iki futbolcunun sahalara dönüş tarihi için sağlık heyeti 3-4 hafta süre belirledi. 

PODOLSKI'NIN İHMALKARLIĞI

Podolski'nin sakatlandığı Beşiktaş maçından 5 gün sonra hazırlık müsabakasında ayak bileğinden sakatlanan Cavanda'nın, Kayserispor maçında kadroda olması beklenirken, Podolski'nin 4. haftadaki Rizespor karşılaşmasında dahi kadroda olma ihtimali halen netleşmedi. 

İki futbolcu için de sahalara dönüş tarihi olarak 3-4 hafta süre belirlenmesine rağmen, Cavanda haftanın en az 5 günü günde 9'ar saat yoğun tedaviye tabi tutulduğu için takıma daha erken katılacak. Teknik heyetin raporuna göre ise; Podolski her sakatlık sürecinde olduğu gibi sık sık Almanya'ya gittiği için Alman futbolcunun takıma katılma süresi uzadı. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.