comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da personel maaşları ödendi

23 Şubat 2017, Perşembe 14:24
Galatasaray'da personel maaşları ödendi

Galatasaray Kulübünde personelin maaşları Çarşamba günü ödendi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübünde personelin maaşları Çarşamba günü ödendi. Sarı kırmızılılarda, Florya-Riva projesi adına gelen ilk 342 milyon TL'lik ödemenin 327 milyon TL'si banka borçları, 15 milyon TL'lik kısmı ise Galatasaraylı futbolculara yatırılmıştı.

Bu hamleler sonrasında Galatasaray kulübünde çalışmakta olan personelin Şubat ayı maaşını ödemekte güçlük çekildiği ortaya çıktı. Sarı kırmızılı kulüpte personelin Şubat ayı maaşlarının 21 Şubat Çarşamba günü hesaplarına yatırıldığı belirtildi. Galatasaray kulübü için Beşiktaş derbisinde elde edilecek sıcak para ilaç gibi gelecek.

Galatasaray - Beşiktaş maçı için kaç bilet satıldı?

Türk Telekom Arena'daki Galatasaray-Beşiktaş maçının biletlerinin 27 Şubat'a kadar tamamen tükenmesi bekleniyor. Pazartesi günü Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde Galatasaray yönetimi karşılaşmanın hasılatından büyük bir gelir hedefliyor.

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş derbisinin hasılatı ile kasasına da uzun süre sonra sıcak para koymuş olacak. Banka kredileri nedeniyle uzun süredir temlik altında olan ve bilet gelirlerine dokunamayan Galatasaray, derbi ile birlikte bunu tarihe gömecek. Florya ve Riva projelerinden imzaların atılması ile birlikte ilk faz ödemeyi alan ve 327 milyon TL'lik banka kredisini kapatan Galatasaray'ın maç günü bilet gelirleri üzerindeki temlik de kaldırıldı.

Kısaca Galatasaray kulübü, artık Beşiktaş derbisinden itibaren bilet hasılatını da kasasına koyabilecek. Beşiktaş derbisinde en az 25 bin bilet satmayı hedefleyen Galatasaray kulübü, Pazartesi günkü maç biletleri hasılatından minimum 6 milyon TL gelir elde etmeyi planlıyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)