comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da oyunculara ödeme yapılıyor

28 Ekim 2016, Cuma 11:08
Galatasaray'da oyunculara ödeme yapılıyor

Galatasaray'da yönetim, oyunculara biriken ödemelerini yapmaya hazırlanıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray Yönetimi bu hafta sarı kırmızılı takıma tam 10 milyon dolar ödeme yapacak. Dün akşam Florya Metin Oktay Tesislerine giden Başkan Dursun Özbek, futbolcularına 'ödemelerin' yapılacağının müjdesini verdi.

Galatasaray Kulübünün içinde bulunduğu mali tablo nedeniyle 3 aydır yerli futbolculara ödeme yapmayan ve "Kasım'a kadar süre verin" diyen Galatasaray'da bizzat başkan Dursun Özbek devreye girdi.
 
3 aydır fedakarlık yapan Galatasaray'daki yerli futbolculara yüz yüze teşekkür etmek istediğini belirten Dursun Özbek, tesislere gitti. Galatasaray kaptanı Selçuk İnan ve yerli oyunculara gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür edip 3 aylık alacaklarının en geç Kasım ayının 2. haftasında ödeneceğini söyledi.
 
Tam 3 aydır yani sezon başından bu yana yerli futbolcularına ödeme yapamayan Galatasaray'ın Türk yıldızlara tam 10 milyon dolarlık ödemesinin biriktiği ortaya çıktı. Özbek yönetimi 10 milyon dolarlık oyuncuları alacaklarının yanı sıra yabancıların aylık ödemeleri de eklendiğinde yaklaşık 12 milyon dolarlık bir para transferi yapacak.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.