comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Narsingh transferi sesleri

08 Ocak 2017, Pazar 10:07
Galatasaray'da Narsingh transferi sesleri

Garry Rodrigues transferinde mutlu sona ulaşan Galatasaray'ın gözünü bir diğer yıldız futbolcu Narsingh'e çevirdiği belirtildi. 

FutbolArena - Garry Rodrigues'in transferini olumlu sonuçlandıran Galatasaray rotayı listedeki diğer isimlere çevirdi. Hücum hattına iki takviye yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, şimdi de Luciano Narsingh'i gözüne kestirdi.


Galatasaray'da Narsingh transferi 


Galatasaray'da teknik direktör Riekerink'in, “Alırsak bizde Jeremain Lens etkisi yaratır” dediği 26 yaşındaki Hollandalı futbolcu için bu hafta temasların sıklaşacağı ifade edildi. Galatasaray'ın Eindhoven'a 2 temsilci birden göndererek bonservis pazarlıklarına girişecek.

Fanatik'in haberine göre; ilk temaslarda, Narsingh'in Galatasaray'a olumlu yanıt gönderdiği öğrenildi. Bu da bonservis pazarlığı sırasında Cim Bom'un işini kolaylaştırabilir. Riekerink'in de ısrarı sebebiyle bu transferde Galatasaray'ın 5 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtiliyor.
GALATASARAY'A RAKİP 

Öte yandan Narsingh transferi için Galatasaray'ın önemli bir rakibi olduğu ortaya çıktı. İngiltere Premier Lig kulüplerinden Swensea City de Hollandalı yıldızı takip ediyor. Premier Lig'de forma giyme ihtimali, 26 yaşındaki futbolcunun aklını çelebilir. Sarı-Kırmızılılar işte bu noktada Riekerink, Sneijder ve De Jong gibi Hollandalı isimleri devreye sokarak ikna yöntemini deneyecek. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)