comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Lukas Podolski'nin transferiyle ilgilİ Vissel Kobe'den son dakika açıklaması

05 Şubat 2017, Pazar 13:39
Galatasaray'da Lukas Podolski'nin transferiyle ilgilİ Vissel Kobe'den son dakika açıklaması

Ara transfer döneminde Vissel Kobe'nin kadrosuna katmak istediği Lukas Podolski hakkımda Japonya temsilcisinden yeni bir açıklama geldi. Lukas Podolski ve Galatasaray transfer haberleriyle ilgili tüm detaylar, sıcak gelişmeler. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da ara transfer döneminde takımdan ayrılacağı söylenen ve fakat sarı kırmızılı yöneticilerin ısrarla bırakmak istemediklerini açıkladıkları Podolski takımda kaldı. 


Lukas Podolski Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Ara transfer döneminde Lukas Podolski'yi siteyen Japon temsilcisi Vissel Kobe'de yöneticileri Japon basınına yaptığı açıklamada, "Podolski'nin transferini şu an için ertelediklerini ve yaz dönemine bıraktıklarını söyledi. Bunun yanı sıra Japonya Ligi'nde transfer dönemi Mart sonunda sona ereceğinden ülke basınında hala Podolski'nin Vissel Kobe'ye şu an itibariyle transfer olmasının mümkün olduğu yazılırken, yöneticiler ise kesin olarak Alman yıldızın transferini ertelediklerini söyledi. (FutbolArena.Com)

NAZİFOĞLU DA AÇIKLAMIŞTI
Hatırlanacağı üzere Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu da transfer döneminin kapanmasının ardından Podolski hakkında, "Transfer dönemi bitti. Ancak Japonya'da transfer dönemi devam ediyor. Podolski burada mutlu ve biz de kalmasını istiyoruz. Japonya'da transfer dönemi bitmediği için tabi ki herşey olabilir ama bizim tercihimiz kesinlikle takımda kalmasınya yana." diye konuşmuştu. 

Galatasaray'da Podolski transferiyle ilgili Levent Nazifoğlu neler söyledi?


Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Podolski'nin transferiyle ilgili olarak geçtiğimiz günlerde Radyospor'a yaptığı açıklamalarda sarı kırmızılı taraftarlara müjde vermişti. 

"PODOLSKI İÇİN ÖZEL BİR ŞEYLER YAPACAĞIZ..."

"Şimdi bu Japonya'nn transfer dönemi sona erene kadar tabi ki böyle bir ihtimal var. Dün Podolski ile toplantı yaptım. Birbirimize karşı çok açık konuştuk. O da iyi bir Galatasaraylı. Kendisine anlayışlı bir şekilde konulara vakıf. Bence yıl sonuna kadar Podolski ile devam edeceğiz. 1 yıl daha sözleşmesi var. Ona özel bir şeyler yapacağız şimdiden."

"PODOLSKI ÇAPINDA OYUNCU BULAMADIK."

"Podolski çapında bir oyuncu bulamadık. Öyle bir oyuncu yok şu anda. Böyle futbolculara sahip olan takımlar doğal olarak bırakmak istemiyor. Biz transfer yapmış olmak için yapmak istemedik. Şu anda bakıyorum, birçok transfer büyütülüyor ama bizim gerçek anlamda büyük transfer yapma imkanımız yok."


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)