comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da hedef Ryan Donk

09 Aralık 2015, Çarşamba 16:33
 Galatasaray'da hedef Ryan Donk

Galatasaray'da ara transfer ilk hedef Donk. Kasımpaşa cephesi oyuncu için resmi teklif almadıklarını ifade ederken transfer de yeşil ışık yaktı.

FutbolArena Özel - Felipe Melo'nun gidişinin ardından orta sahada boşluğu bir türlü dolduramayan Galatasaray'da ara transfer döneminin ilk hedefi bu bölgeye transfer.
 
Sarı-kırmızılı kulüp uzun süredir bu bölge için arayışlara devam ediyor. Mustafa Denizli'nin gelişiyle birlikte Kasımpaşalı Donk için girişimler hız kazandı. Sezon sonu Kasımpaşa ile sözleşmesi bitecek Donk'un transfere sıcak baktığı öğrenildi.
 
"HENÜZ RESMİ TEKLİF ALMADIK"
 
Donk'un Galatasaray'a transfer konusunda resmi bir teklif almadıklarını söyleyen Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz “Transfer arz talep meselesidir. Donk bizim için önemli bir oyuncu. Galatasaray'dan bize gelmiş resmi bir teklif yok. Donk'u bırakma niyetimi de yok ancak gelişmeler transferde şartları her an değiştirebilir” dedi.
 
"BEDELİ NE OLACAK?"
 
Donk'un sezon sonunda sözleşmesinini sona ereceğini hatırlatan Öksüz, Galatasaray'ın 1, 1.5 milyon EUR teklif edeceği iddiaları için “Biz bu paralara bakacak bir anlayışta değiliz. Önemli olan kulübün politikası” diye konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.