comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Hamit Altıntop sportif direktör mü oluyor?

12 Ocak 2017, Perşembe 03:02
Galatasaray'da Hamit Altıntop sportif direktör mü oluyor?

Galatasaray'ın Hamit Altıntop'a sportif direktörlük teklif ettiği yönündeki iddiaları sarı kırmızılı yetkililer yalanladı. FutbolArena, konuyla ilgili olarak Galatasaray yönetiminden son bilgileri aldı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın karşılıklı olarak sözleşmesini feshettiğİ Hamit Altontop'a sportif direktörlük yönünde teklifte bulunduğu A Spor'da iddia edilirken, konuyla ilgili FutbolArena muhabirleri Galatasaray yönetiminden bilgi aldı. 
 

Galatasaray'dan Hamit Altıntop sportif direktörlük açıklaması


Galatasaray'ın geçtiğimiz günlerde sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği Hamit Altıntop'a sportif direktörlük teklif edildiği iddia edilirken, konuyla ilgili olarak Sabah Gazetesi Levent Tüzemen de eğer Hamit'in ikna edilmesi halinde göreve geleceğini ve teklifin yapıldığını iddia etti. 

Konuyla ilgili olarak Galatasaray yetkilileri FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Hamit Altıntop'a herhangi bir sportif direktörlük teklifimiz olmadı. Hamit bize 1.5 yıl daha futbol oynamak istediğini söyledi. Bu çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor." ifadelerini kullandı. 
GÖZTEPE'DEN HAMİT ALTINTOP AÇIKLAMASI

Göztepe'ye transfer olacağı iddia edilen Hamit Altıntop hakkında teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

"Hamit, normalde de görüştüğüm ve değer verdiğim bir insan. Bayern Münih, Real Madrid ve Galatasaray gibi çok önemli takımlarda oynadı. Geleceği ile ilgili nasıl bir karar vereceğini bilemem ama bizim orta sahamızda zaten 7 oyuncumuz var. En son Murat Akın aramıza katıldı. O mevkide bir arayışımız yok. Hamit'in de ne düşündüğünü bilmiyorum. Sosyal medya üzerinden Hamit'e karşı yazılanları görüyorum ama şunu da söylemem gerekiyor, Hamit, Türk futbolu için çok önemli ve değerli bir isim. Türk futboluna inanılmaz hizmet eti. Onun kendi yolunda başarılı olmasını diliyorum."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)