comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Hamit Altıntop gerçeği ortaya çıktı

07 Ocak 2017, Cumartesi 15:08
Galatasaray'da Hamit Altıntop gerçeği ortaya çıktı

Galatasaray'da sözleşmesi feshedilen Hamit Altıntop'un maliyeti ve geleceği hakkında önemli gerçekler ortaya çıktı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın 825 bin euro bedelle sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği Hamit Altıntop'un geldiği günden bu yana sarı kırmızılı takıma olan maliyeti merak konusu olurken, konuyla ilgili olarak Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu gerçekleri açıkladı. 


Galatasaray'da Hamit Altıntop ne kadar para aldı?


Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, sözleşmesini feshedilen Hamit Altıntop ile alakalı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"ALDIĞI PARAYI GALATASARAY ALACAK."
Nazifoğlu, "Hamit'e bu sezondan bir para vermedik. Geçen sezondan hak ettiği parayı aldı. Onunla özel bir anlaşmamız var. Başka bir takıma giderse aldığı parayı Galatasaray alacak. Kendisi 2 sene daha futbol oynamak istiyorum dedi. Tabi kendisinin tercihi." şeklinde konuştu. 

HAMİT ALTINTOP NELER SÖYLEDİ?

Ayrılık sonrası konuşan Hamit Altıntop, "İlk sezonumda Avrupa'da çeyrek final oynadık, o dönem içinde bulunduğumuz şartlara göre büyük başarıydı. Aslında hedef farklıydı. Uzun vadeli Türkiye Ligi'ni domine etmek ve Avrupa'da başarının devamının gelmesiydi. Sakatlandım; takımla birlikte olamadım. 4. yıldızda heyecanlı maçlara çıktık. Hazırlık döneminde yine çok iyi bir hava yakalamıştım, yine sakatlandım. Nasıl şampiyonluklar oluyorsa böyle şeyler de oluyor. Çok şey yazıldı çizildi ama ben her zaman bu formayı giydiğimde de; diğer takımlarda oynadığımda da sorumluluğumu, haddimi ve ahlaki olarak ne gerektiğini bildim... Eksiklerimiz olduysa da herkes hakkını helal etsin. Alnım açık..." dedi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!