comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da gündem Mustafa Denizli ve Ersun Yanal

18 Eylül 2015, Cuma 10:48
Galatasaray'da gündem Mustafa Denizli ve Ersun Yanal

Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'da geleceği tartışılırken 2 isim ön plana çıktı: Ersun Yanal ve Mustafa Denizli.

FutbolArena Detay - Selçuk İnan'sız, Trabzonspor'a karşı hafta sonu deplasmanda mücadele edecek Galatasaray'da gündem olası yenilgi üzerine şekillendi.
 
Merak edilen konuysa Galatasaray kaybederse Hamza Hamzaoğlu görevine devam eder mi? Kimi kaynaklar sorun olmayacağı kimi kaynaklarsa gitme ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ediyor.
 
Olası bir yenilgi sonrası ligin 5. haftası sonunda Trabzonspor'un tam 8 puan gerisine düşecek olan Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'nun gitmesi halinde yerine iki isim güçlü şekilde konuşulmaya başlandı.
 
1- ERSUN YANAL 

Bu isimlerden biri Ersun Yanal. FutbolArena'ya “bunlar sadece söylenti” diyen Yanal 3 büyük kulüpten teklif gelmesi halinde Lig TV'deki sözleşmesine “tazminat ödemen” ayrılır maddesini koydurarak bir beklenti içinde olduğunu gösterdi.
 
2- MUSTAFA DENİZLİ

3 büyük takımda her teknik adam ayrılığı sonrası ismi gündeme gelen Mustafa Denizli de bu listede. Geçen yıl Prandelli'nin yerine de konuşulan Denizli, Galatasaray'da çalışmasına ilişkin sorulara “gayet tabii”  diyerek olumlu yanıt vermişti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)