comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da futbolculardan şok karar - Süper Lig Haberleri

10 Mayıs 2016, Salı 11:56
Galatasaray'da futbolculardan şok karar - Süper Lig Haberleri

Galatasaray'da uzun süredir paralarını alamayan futbolcuların idmanı boykot etme kararı aldıkları iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da futbolcuların 5 aydır maç başı ücretleri ve transfer taksitlerini almadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmama kararı alabileceği öne sürüldü.
 

Galatasaray'da futbolcular idmana çıkmayacak mı?


Habertürk'te yer alan habere göre; Beşiktaş derbisini kaybederek ligde 5. olup Avrupa yasağını savuşturma şansını ateşe atan ve umutlarını kupa finaline bağlayan Galatasaray'da, aylardır ödenmeyen paralar nedeniyle futbolcuların sabrı taştı...

Yaklaşık 5 aydır transfer taksitlerini ve maç başı ücretlerini alamayan futbolculara, yönetim mart ayı için senet vermişti. Ancak ödeme yapılamayınca, bu senetler değiştirilerek, bugün tarihli yeni senetlerin verildiği ortaya çıktı.
 
13680-resim

PERSONEL DE MAĞDUR
Futbolcuların senetlerin karşılığının bugün de ödenmemesi halinde büyük protestoya hazırlandıkları ve Florya'da idmanlara çıkmama ihtimalinin de kapıda olduğu öğrenildi. Yöneticilerin ise 6 Milyon Euro'yu bulan ödemeler için şu ana kadar kaynak bulamadığı, personele de mayıs maaşlarının henüz ödenemediği bildirildi.

‘TARAFTARIN ÖNÜNE ATILIYORUZ' 

Sarı-Kırmızılı futbolcular, kulübü zor durumda bırakmamak için martta senetler karşılığında UEFA için istenen “Alacağımız yoktur” belgesini imzalamış, mayısa kadar süre isteyen yönetime anlayış göstermişti. Ancak hiçbir olumlu gelişme olmadı. Futbolcuların, para alamamalarına rağmen medyada yer alan yüksek prim vaatlerine de anlam veremediği ve “Taraftarın önüne atılıyoruz” diyerek duruma tepki gösterdikleri bildirildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!