comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Felipe Melo kavgası

19 Aralık 2015, Cumartesi 16:46
Galatasaray'da Felipe Melo kavgası

Galatasaray'da Melo'nun satışının yankıları devam ediyor.

FutbolArena Detay - Galatasaray Başkanı, Felipe Melo'nun satışında Hamza Hamzaoğlu'nu suçladı ama daha önce “Melo'nun satışı tarihi bir başarı” demişti.
 
Galatasaray'da Melo kavgası devam ediyor. Transferin son günü Melo'yu satan Galatasaray oyuncunun yerini dolduramadı.
 
Melo'nun gidişi nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray'da Brezilyalı'nın ayrılığı hala büyük tartışma konusu. Daha önce Melo'nun transferini tarihi başarı gösteren Dursun Özbek bu kez hata yaptığını itiraf etti ve takımın eski hocası Hamza Hamzaoğlu'nu suçladı. Özbek, Hamza Hamzaoğlu, Melo'yu göndermek istedi ben de kabul ettim ve  hata yaptım dedi.
 
Peki kim daha önce ne demişti?

DURSUN ÖZBEK İLK AÇIKLAMA
 
“Tabii ki birisi Melo'nun yerine oynayacak. Turgay Şeren efsane kaleci, bugün düşünürsek 'Turgay Şeren'in yerinde kim oynayacak mı' diyoruz. Elbette ki Hamza hoca, Melo'nun yerinde birini oynatacak. Melo konusu Galatasaray yönetiminin bir başarı öyküsüdür. Olaya hangi pencereden baktığınıza bağlı” 
 
Habertürk 
 
HAMZA HAMZAOĞLU'NUN AYRILIK SONRASI MELO AÇIKLAMASI
 
“Transferin son günü Felipe Melo bana mesaj atıp “hocam hayatımın fırsatı bir teklif geldi. Yardımcı olabilirsen sevinirim” diye. Ben de kulüp uygun görürse benim için gitmende bir sakınca yok dedim.”
 
Ntv Spor 
 
DURSUN ÖZBEK İKİNCİ AÇIKLAMA 
 
"Hamza Hoca ısrarla Melo'nun gönderilmesini istedi. Ben de 'Ondan iyisini mi bulacağız' dedim. Hoca, 'Bilal, Selçuk, Hamit var. Bunlar bana yeter' dedi. Melo için de 'Takımda kimse sevmiyor. Gönderelim' diye ısrar etti. Melo ise 'Başkan istersen sözleşme uzatırım' diye talepte bulundu. Ben de Melo'ya, 'Aynı paraya olmaz bizim şartlarımızla sözleşme uzatırız' dedim, kabul etti. Hamza hoca sözleşmenin uzatılmasından hiç memnun olmadı. Ben de 'Dert etme, oynatmak istemezsen tribüne yollarsın' dedim. Transferin son günü Inter, Melo için 5 milyon Euro verince Hamza Hoca, 'Başkan hemen gönderelim' diye baskı yaptı. Ben de dayanamadım ve gönderdim." 
 
Sabah 

 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.