comScore

Galatasaray'da Belhanda ve Eren Derdiyok'un sakatlığında son durum

11 Temmuz 2017, Salı 20:30
Galatasaray'da Belhanda ve Eren Derdiyok'un sakatlığında son durum

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, kulübün televizyonuna açıklamalarda bulundu. Younes Belhanda ve Eren Derdiyok'un sakatlıklarındaki son gelişmeleri aktardı.

FutbolArena - Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, Younes Belhanda ve Eren Derdiyok'un sakatlıkları hakkında yaptığı açıklamada, “İki oyuncuda tedavilere çok iyi cevap verdi. Östersund maçında oynamaları konusunda kesin bir cevap vermek mümkün değil. Biz iki oyuncuyu da İsveç'e götüreceğiz” dedi. 
 

Belhanda, Östersund - Galatasaray maçına yetişecek mi?


UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçında Östersund ile karşılaşacak Galatasaray'da sakatlıkları bulunan oyuncular hakkında Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, kulübün televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Diosgyor ile oynanan hazırlık müsabakasında sakatlanarak oyundan çıkan Belhanda ve Eren Derdiyok'un son durumunu için İnce, “Her iki oyuncunun sakatlığı da darbeye bağlı. İkisinin de tedavileri iyi bir şekilde devam ediyor. Bu tedaviye de çok iyi cevap verdiler. Hedef maçımıza çok kısa süre var. Bu nedenle oynamaları konusunda kesin bir cevap vermek mümkün değil. Normal şartlarda tedavi süresi biraz daha uzun sürebilir. Biz iki oyuncuyu da İsveç'e götüreceğiz. Son dakikaya kadar da yoğun tedavi ile devam edip durumlarına bakacağız. Diğer tüm oyuncularla planlanan çalışmalar devam ediyor. Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar. Hocamız ile beraber planladığımız etkili çalışma planını uyguluyoruz. Bu sezon normalin üstünde yoğun ve kapsamlı hazırlanıyoruz. Gayet de iyi gidiyor. Eren ve Belhanda da inşallah en kısa sürede dönecek. Belirttiğim gibi hocamızla beraber iyi bir planlama yaptık” şeklinde konuştu.
Galatasaray hakkında tüm gelişmeleri, Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.