comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a transfer oluyor musun sorusuna 'Haha' diye güldü

08 Ocak 2017, Pazar 10:55
Galatasaray'a transfer oluyor musun sorusuna 'Haha' diye güldü

Galatasaray'la ismi anılan golcü futbolcu Sebastian Andersson'dan sarı kırmızılı taraftarları kızdıracak bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Lukas Podolski'nin Çin'e gitme ihtimaline karşılık hücum bölgesine İsveç'in Norrköping takımında forma giyen Sebastian Andersson'u transfer edeceği yönünde haberler çıkınca, golcü futbolcuya sarı kırmızılı takıma transfer olup olmayacağı sorusu yöneltildi. 

GALATASARAY TARAFTARLARINI KIZDIRACAK SÖZLER!
Galatasaray'la ismi anılan Norrköping takımının golcü futbolcusu Sebastian Andersson, İsveç basınına yaptığı açıklamada kendisine yöneltilen, "Galatasaray'a transfer olacağın söyleniyor. Bu iddialar Türk basınında dolaşıyor. Ne söylemek istersin?" sorusuna sarı kırmızılı taraftarları kızdıracak bir yanıt verdi. 

Andersson, "Haha! Tek bir kelime dahi duymadım. Ancak dünden bu yana bana Türklerden oldukça tweet atıldı. Sözleşmemin bitmesine 2 yıl var. Burada kalacağım." ifadelerini kullandı.

İsveçli futbolcu Mart 2016'da, Djurgarden'den Norrköping'e transfer oldu ve kulübüyle 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Sebastian Andersson geçtiğimiz sezon 14 gol ve 3 asistlik performansıyla İsveç'te yıldızlaştı. 

NAZİFOĞLU GÜNDEMLERİNDE OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Öte yandan Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, basın mensuplarıyla yaptığı görüşmede Andersson'un gündeminde olmadıklarını söyledi. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)