comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Selçuk İnan müjdesi!

10 Şubat 2017, Cuma 09:28
Galatasaray'a Selçuk İnan müjdesi!

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Başakşehir ile oynadığı maçta sakatlanan Selçuk İnan iyileşiyor. Milli futbolcunun tedavisinin olumlu gittiği belirtildi.

FutbolArena - Medipol Başakşehir karşılaşmasında sakatlanan kaptan Selçuk İnan, yoğun tedavi programına cevap verirken tedavisi olumlu ilerliyor.

Ntvspor'un haberine göre, Medipol Başakşehir karşılaşmasında sakatlanan ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı iddiaa edilen Galatasaray kaptanı Selçuk İnan tedavisinin olumlu gittiği belirtildi.
Selçuk İnan, Cuma ve Cumartesi günü yapılacak testlerde olumlu sonuç verirse, pazar günü Türk Telekom Arena'da oynanacak Kayserispor maçında görev alma ihtimali artacak.


Selçuk İnan'ın sakatlığında sıcak gelişme


Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, 2-1'lik Başakşehir mağlubiyeti sonrasında takımına 2 gün izin verirken futbolcuların bir çoğu tatile gitti.

Çarşamba günü antrenmanın akşam olması nedeniyle sarı kırmızılı futbolcularda İstanbul'dan stres atmak adına kaçtı.

HERKES İZİNDE, ONLAR TEDAVİDE

Ancak Başakşehir maçında sakatlanan Lionel Carole ve Selçuk İnan Florya'da mesai harcadı. Düşük bir ihtimal olsa da, Kayserispor maçına yetişmeleri adına yoğun bir programa tabii tutulan Carole ve Selçuk tedavileri adına sabah tesise geldi.

İki futbolcu da, yarın da Florya Metin Oktay Tesislerinde fizyoterapist ve sağlık kurulu eşliğinde tedavi olacak. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"