comScore

Galatasaray Galatasaray

Zamalek'ten Mostafa Mohammed ve Galatasaray için karar çıktı

28 Ocak 2021, Perşembe 11:25
Zamalek'ten Mostafa Mohammed ve Galatasaray için karar çıktı

Zamalek Kulübü'nün televizyon kanalı, yönetimin Mostafa Mohamed için aldığı kararı açıkladı.

FutbolArena - Mısır ekibi Zamalek'te top koşturan Galatasaray'ın transfer gözdesi Mostafa Mohamed konusunda sıcak gelişmeler yaşandı. Transferi önüne çıkarılan engeller nedeniyle idmana gelmeyen Mostafa Mohamed, Zamalek yönetiminin restiyle karşılaştı.
 

Mostafa Mohamed, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Mısır basınından Elwatan Sport'un haberine göre Zamalek Kulübü'nün televizyon kanalı, yönetimin Mostafa Mohamed için aldığı kararı açıkladı.

Zamalek Kulübü'nün verdiği karar hakkında, "Saint Etienne ve Galatasaray defterleri kapandı. İdmana gelmeyen Mostafa Mohamed'e ceza verilecek." ifadelerine yer verildi.
İDMANA GİTMEDİ, SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

Çarşamba günü gerçekleşen idmana gelmeyen ve transferine izin verilmemesine sosyal medyadan tepki gösteren Mostafa Mohamed'in bu tavırları nedeniyle kulüpte kalacağı ve ceza ödeyeceği vurgulandı.

Mostafa Mohamed yaptığı açıklamada "Benim hakkımda şimdiye kadar söylenenler doğru değil. Bazı insanların, isteğimi gerçekleştirmek için neden yoluma çıktığını bilmiyorum. Özellikle de Zamalek'in tüm talepleri karşılanmışken." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Fransa'nın L'Equipe Gazetesi St Etienne'in transferde sona yaklaştığını ve en geç Perşembe günü anlaşmanın sağlanacağını yazmıştı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"